Beni Bırakma 6 Haziran 108. Bölüm Özeti Cengiz Ölecek Mi?

Beni Bırakma sezon finali yaklaşırken heyecanda artıyor. Esin’in kritik hamlesi sonucunda Sayar ailesi dağılmaya çok yaklaştı. Cengiz’in durumu kritik. Beni Bırakma 108. bölümü ile 6 haziranda ekranlarda olacak.

 

Beni Bırakma 108 Bölüm Özeti

Esin kızına verdiği sözü tutmak için harekete geçmiştir. Esin Emre ve Zeynep’in düğününe gelerek son kozunu da oynamıştır. Esin bütün herkesin içinde Yeliz’i kandırarak aldığı Arzu’nun çekini çıkarmıştı ortaya. Olanlar ise tamda bundan sonra oldu. Emre ve Zeynep şok yaşarlarken bütün gözler Arzu’nun ne diyeceğini odaklandı.

Cengiz’in kalbi yaşananlara dayanamamış, bütün uğraşlara rağmen Cengiz için artık yapacak bir şey kalmamıştır. Cengiz Bey ölecek midir? Aile, Cengiz’in durumundan dolayı acı içindedir. Cengiz acil olarak hastaneye kaldırılmıştır ve düşünde iptal olmuştur. Ben Cengiz’in ölüp ölmediği konusunda elimize geçen net bir bilgi bulunmuyor. Ancak ben Cengiz’in ölmeyeceği kanısındayım. Ama tabi sezon finalinde ölerek aile fakirleşme sürecine de girebilir?

 

Bora büyük planına başlar. Bora Yeliz’i kullanarak Emre’yi üzerine çekmek istemektedir. Böylelikle Emre’yi sonsuza dek ortadan kaldormanın planını yapar. Yeliz’i kullanarak hem Zeynep’i hem Emre’yi üstüne çeker. Emre, her şeyi çözüme ulaştırdığı anda acı bir sürprizle karşılaşır. Bakalım Emre’yi bekleyen sürpriz ne olacaktır. Bu da tahminime göre Emre’nin Bora’nın evindeki Zeynep’in fotoğraflarıyla dolu odasın görmesi olacaktır.

 

Öte yandan Aslan, Sıla’dan aldığı evraklarla şirkette tamamen kontrolü ele almışken, Tarık’ın bütün olanları öğrenmesi ve Aslan’a karşı güçlü durması uzun sürmez. Tarık, Aslan’dan öğreneceği bir sırla yerle bir olacaktır. Tarık’ın burada Cengiz’in gerçek oğlu olmadığını öğrenmesi beni hiçte şaşırtmaz. Ama asıl soru eğer bunu Aslan biliyorsa nereden biliyor?

Gelecek sezon Beni Bırakma da Sayar ailesini fakirleşmiş olarak izleyeceğiz. Eğer Cengiz ölürse ki veya yatalak kalırsa Sayar ailesinin sonu gelmiş demek olacaktır. Artık daha mütevazi bir hayatları olacak ve aşklarına kaldıkları yerden devam edecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*