Survivor 2018 3 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı? Survivor 88. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 3 haziran dokulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımında Hakan ve Damla nın ismi çıktı.

Survivor 2018 de haftanın 2. dokunulmazlık oyunu 3 haziran günü oynanacak. Çok kritik olan bu dokunulmazlık oyununun kazanan takım gidecek olan yarışmacıyı da büyük oranda bizlere belli edecek. Ünlülerin bu oyunu da kaybetmesi durumunda giden yarışmacı kesin diyebiliriz(Ümit Karan). Ama Gönüllüler takımı kaybederse işler biraz karışabilir.

 

İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında elenme adayları da belli oldu. 2 Haziranda yapılan Ünlüler konseyinde ilk olarak gitmesi yönünde en çok oyu alan isim Turabi oldu. Turabi oylama öncesinde Adem ile tekrardan büyük bir tartışma yaşadı. Arkasından bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal ise Ümit Karan’ın ismini verdi.

2 Haziran günü yapılan ada konseyi sonrasında Mustafa Kemal’in Ümit Karan’ın ismini vermesi sonrasında Ümit Mustafa’ya sitem etti. Ümit Mustafa’ya delikanlı olmak lazım diye serzenişte bulundu. Ancak bu konuda Mustafa sonuna kadar haklı. Survivor da ismi yazılan yarışmacı ne olursa olsun bir bahane buluyor ve kendisinin bunu haketmediğini savunuyor. Ünlüler takımından söylenecek tek isim bana göre de Ümit Karan’dı.

 

Survivor 2018 de 3 haziran oynanacak dokunulmazlık oyununun galibi adaya veda eden kişiyi belli edecektir. Eğer bu akşamki dokunulmazlığı Ünlüler takımı kaybederse Ümit Karan adaya veda eden isim olur. Niye mi? Ümit Karan’ın karşısına kim çıkarsa çıksın ondan daha yüksek oy aldığı bana göre kesin. Adem, Merve ve Sema’nın hayran kitlesi bir hayli fazla. Dolayısı ile Ümit Karan bu isimler karşısında tutunamaz.

Eğer 3 haziran 2. dokunulmazlık oyununun Gönüllüler takımı kaybederse Ümit’in şansı biraz artabilir. Gönüllüler takımının kaybetmesi durumunda bana göre ismi çıkma ihtimali olan 3 isimden biri; Hakan biri Nagihan ve biri de Murat. Bu 3 isminde Ümit’ten daha çok oy alma ihtimalleri yüksek ama yine de açık bir kapı var bu durumda. Bakalım oyunu kim kaybedecek?

 

Hakan ve Merve’nin Sakatlığı Ne Durumda

Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyununda Hakan ve Merve bir sakatlık yaşayacaklar. Hakan Survivor’ın başlangıcında yaşadığı sakalık olan boyun bölgesini tutuyor. Hakan bilindiği gibi bu bölgesinden sakatlanarak 1 ay yarışmalara katılamamıştı. Merve ise parmağını kırdığını söyleyerek doktor Metin Kuş’u çağırırken görülüyor. Ancak izleyiciler merak etmesin. İki yarışmacının da sağlık durumları gayet iyi. Korkacak bir durum yok.

Survivor 3 Haziran Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*