Survivor 1 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? Survivor 86. Bölüm Fragmanı Hakan Baba Oluyor

Survivor 2018 1 Haziran yeni bir ödül oyunu oynanacak. Survivor da bilindiği üzere Cuma günleri iletişim oyunu oynanıyor. Bu hafta Gönüllüler takımı fazlasıyla bu ödülün tadını yaşadılar. İstanbul’a gelerek sevdikleriyle bol bol hasret gideren Gönüllüler takımında keyifler yerinde.

 

Survivor da 31 Mayıs akşamı oynanan ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor da artık seyahat ve eğlence ağırlıklı ödül oyunlar bu ödülle başladı. Ünlülere karşı üstünlük sağlayan Gönüllüler takımı Zipline ödülünün sahibi oldular. Zipline ödülünü doyasıya yaşan Gönüllüler takımı 1 haziran ödülünü de almak isteyeceklerdir.

Gönüllüler takımının yükselen grafiğine karşın Ünlüler takımının düşüşü devam ediyor. Son dokunulmazlık haftasında takımlarından biri elenmedi ancak oyunlarda bir türlü eski günlerine dönemiyorlar. Ünlülerde kaybedilen İstanbul ödülü ve Adem Turabi arasında yaşanan tartışma sonrası moraller bir türlü düzelmedi. Ünlülerin biran önce küslükleri ve çekişmeleri kenara bırakıp tekrar takım olmalılar.

 

Survivor Hakan Hatipoğlu Baba mı Olacak?

Survivor 2018 1 Haziran günü ekranlarda Gönüllüler takımının İstanbul’da geçirdikleri anlar da yer alacak. Tüm yarışmacıların aileleri ile görüşmeleri ekranlarda olacak. Tüm bu birleşmeler arasında en dikkat çekici olanı Hakan ve Gizem Hatipoğlu çiftinin buluşması olacak.

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatioğlu Var mısın Yok musun yarışmasında tanışarak evlenmişlerdi. Uzun bir süredir evli olan çiftin çocukları yoktu. Ancak Gönüllülerin İstanbul ödülü sırasında Gizem kocası Hakan’a o mutlu haberi veriyor. Gizem Hatipoğlu hamile olduğunu ve Hakan’a da baba olacağı müjdesini veriyor. Hakan ve Gizem Hatipoğlu çiftini kutluyoruz. Allah evlatlarını sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin diyoruz.

Survivor 2018 1 Haziran Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*