Beni Bırakma 4 Haziran 106 Bölüm Özeti Sayar Ailesi Kenetlenir

Beni Bırakma da sezon finali haftasına girildi denebilir. Dizi 110. bölümü ile 8 Haziran Cuma sezon finali yapacağı gelen bilgiler arasında. Dizi oyuncuları 1. sezon kutlamalasını geçen hafta yaptılar bile. Çekimlerin 1 hafta önden gittiği düşünülürse Beni Bırakma 110. bölüm ile 1. sezonu kapatacaktır.

 

Beni Bırakma 106. bölüm Sayar ailesinin tekrardan kenetlendiği bir bölüm olacaktır. Tarık ve Sıla’nın nişanına gelen Meltem’in babası ağzına geleni söylemiş ve Cengiz’i tüm dostlarına rezil etmişti. Meltem’in babasını Tarık’ın nişanına çağırarak onları rezil etmesi Cengiz’inde Meltem’e bakışını değiştirdi. Meltem artık sonsuza kadar Sayar ailesini kaybetti bana göre.

Meltem’in babası Aslan nişanda yaptıkları ile kalmamış ve Cengiz’i kendi ofisinde tehdit etmişti. Aslan Cengiz’i ortaklık evraklarını imzalamakla tehdit etmişti. Tarık ise onun yakasına yapışarak babasına böyle davramayacağını söylemişti. Aslan ise daha da ileri giderek adamlarına Tarık’ı dövdürdü ve Sıla’yı da kaçırdı. İşte tüm olaylar burada değişti.

 

Ancak Sıla uzun süre ayrı kalmayacaktır Tarık’tan. Cengiz de oğlu Tarık’ın yanında yer alacak ve Aslan’a gerekn dersi verecekler. Sıla ise belki Meltem’in vicdan azabı çekmesi sebebiyle onun tarafından kurtarılabilir. Bakalım Meltem bir an olsun iyi bir şey yapacak mı?

 

Sayar ailesi Tarık’ın yediği fena dayak üzerine bir araya tekrar gelecekler. Cengiz Tarık’a ne kadar kızsa da kimsenin oğluna zarar vermesine de izin vermez. Meltem’i de ailelerinden kesin olarak çıkaracaklardır. Ancak Meltem yine boş durmayacak ve içindeki umudu taze tutmak isteyecektir. Ama bu çabalarının tamamı nafiledir.

Bütün bu olayların gölgesinde Emre ve Zeynep’te nişan hazırlıkları içindedir. Zeynep Bora’dan nikah şahidi olmasını istemiştir. Bora ise bunu kendine yediremez ve öfkeye kapılır. Ancak bu öfkesi önce kendine zarar verir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*