Beni Bırakma 1 Haziran 105. Bölüm Özeti Emre ve Zeynep’in Nikah Günü

Beni Bırakma 105. bölüm büyük heyecana sahne olacak. Sıla ve Tarık’ın en güzel günlerini Meltem zehire çevirmişti. Babasını bile isteye nişana çağırmış ve ortalığı birbirine katmıştı. Meltem’in babası bununla da kalmayıp bir adım ileri gitmiş ve Tarık’ı adamlarına dövdürmüştü.

 

Beni Bırakma 105. Bölümde Neler Oldu?

Tarık ve Sıla’nın olaylı nişanından sonra bu sefer Zeynep ve Emre nikah masasına oturmaya hazırlanırlar. Bugünlerde ailede her gün birinin ya nişanı, ya da nikahı oluyor. Daha bir olayı atlatmadan diğer bir olay başlıyor. Esin geçtiğimiz bölümde kızına talimat verdi ve Emre’nin nikahına hazırlanmasını söyledi. Bakalım Esin’in aklından geçen ne?

Bora, Zeynep’e yakalanmaktan son anda kurtulmuştur. Fakat Zeynep’in nikâhında Bora’nın kendi şahidi olmasını istemesi, Bora’yı delirtir. Bora bu evliliğe engel olmak için planlarına hız verir. Ama Bora’nın bu öfkesi Emre ile Zeynep’i ayırma planına büyük zarar verecektir.

Öte yandan Esin, Arzu’nun Yeliz’e verdiği çeki, Yeliz’in evinde olduğunu öğrenir. Esin evden çeki almaya gittiğinde ise, polisler Esin’i bekliyor olacaktır. Esin bu durum karşısında köşeye sıkışacaktır.

 

Aslan’ın, Tarık’ı dövdürmesi, Sayar Ailesi’nin bir an önce aralarında ki kırgınlıkları halletmesine ve tek bir yumruk olmasını sağlayacaktır. Meltem ise Tarık’ın durumundan endişe duyar. Meltem, Tarık’ı görmek için yanına geldiğinde, dengeleri tamamen değiştirecek olan fitili ateşlemiş olacaktır.

 

Tarık’ın dövülmesinin ardından evlatlarından daha önemli hiçbir şeyin olmadığını anlayan Cengiz tüm ailesini yeniden yanında toplamıştır. Bu duruma en çok sevinen kişi de Arzu olmuştur. Artık Cengiz evlatlarının arkasında duracak ve onların istediğini yapacaktır. Meltem artık ne yaparsa yapsın Tarık’ı elde edemeyecektir. Meltem herşeyini kaybetmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*