Kadın Yeni Sezonda Neler Olacak? Bahar ve Arif Evleniyor!!!

Yayınlandığı günden beri ekranlarda fırtınalar estiren Kadın malesef sezon finali ile ekranlara veda ediyor. Fakat iyi bir izleyiciye sahip olan dizi Eylül ayında tekrar ekranlara dönecek. Bakalım yeni sezonda neler olacak?Ama önce hikayemize kısaca bir göz atalım.

 

Kocası öldükten sonra bi başına ortada kalan Bahar zorlu mücadelelerden geçiyor. Nisan ve Doruk adında iki çocuğu olan Bahar  tüm zorlukları yaşarken birde hastalığı çıkıyor. Kocasının elim bir kaza sonucu öldüğünü düşünen Bahar aslında tüm gerçeklerden habersizdir. Sarp aslında Bahar ın kardeşi Şİrin yüzünden hayatı kararmıştır. Öldü sanılan Sarp yeni ismiyle Alp uzun zaman sonra Bahar ve ailesinin karşısına çıkmıştır. Bakalım yeni sezonda neler olacak?

 

Kadın Yeni Sezonda Neler Olacak? 

Arif ve Bahar Evleniyor!!!!! geçtiğimiz sezonda Bahar a tüm duygularıyla açılan Arif artık amacına ulaşıyor ve yeni sezonda Bahar ile evleniyor. 

Geçtiğimiz sezonda Arif ve Bahar ın her anında yanında olmuştu. Bahar a olan duygularını ilmek ilmek işledi gönlüne Bahar ise oda Arif e karşı boş değildi. Fakat Bahar ınki tam anlamıyla aşk değildi. Arif in zor günlerinde yayında  olması Bahar ı mest etmişti. Fakat Bahar ve Arif tam anlamıyla yakınlaşmaya başlayınca işin içine Sarp girmişti.

Sarp ın hayatta olduğunu yeni sezonda öğrenmeyen kalmayacak buna Bahar da dahil tabiki. Bahar ise yaşadıklarını asla unutmayacak sarp ın hayatına yıllar sonra dahil olmasına izin vermeyecek. Çünkü Arif e olan duygyuları daha da artacak. sarp ın yeni bir hayat kurması ve çok zengin olması Bhar ı fazlasıyla üzecektir.

Diğer yandan Bahar ın hastalığı yeni sezonda yavaş yavaş iyileşmeye başlayacaktır. Bahar Ceyda Yeliz ve Enver dede ile başladıkları işleri büyütecekler. Bahar için de eski fakir günler geride kalacak.

Kadın Yeni Sezon Tanıtımı 

Kadın yeni sezon fragmanı ve tanıtımı henüz yapılmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*