Beni Bırakma 31 Mayıs 104 Bölüm Özeti Meltem’in Babası Aslan Nişana Gelir

Beni Bırakma da Emre ve Zeynep’in kına gecesinin ardından Tarık ve Sıla’nın da nişanları adeta karanlığa döndü. Emre ve Zeynep’in kınası Esin faktörüne rağmen sağ salim atlatıldı. Ama kına gecesinden çok Meltem’in oraya gelmesi ve hiçbir şey yokmuş gibi göbek atması daha enteresan oldu. Bakalım 104. Bölümde neler olacak?

 

Emre ve Zeynep annelerini yanlarına alarak gelinlik ve damatlık bakmaya gitmişlerdi. Tarık ve Sıla olayının atlatılmasının ardından Emre ve Zeynep’in düğünlerine şahit olacağız. Muhtemelen sezon finalinde Emre ve Zeynep evlenerek 1. sezon son bulmuş olacak.

Tarık ve Sıla’nın nişan hazırlıkları devam ederken Meltem ve işbirlikçisi Mehmet planlarına devam ederler. Onlara bu mutlu günlerini zehir etmek için harekete geçmişlerdir. Nişan hazırlıkları tamamlanmasının ardından bir tek Cengiz eksik kalmıştı ama o da son anda salondaki yerini almıştı. Ancak geldiğine geleceğine pişman olacaktır. Nasıl mı?

 

Meltem Emre ve Zeynep’in kınasına gelerek Sıla’nın ve Tarık’ın midesini bulandırmayı başarmıştı. Ayrıca Cengiz’in duymak istediklerini söyleyen Meltem onun gözünde hala iyilik düşünen masum biridir. Taki Meltem’in babası Aslan Bey gelene kadar. Meltem herkesin gözü önünde Sayar Ailesi’ni rezil etmekle kalmayıp durumu babası Aslan’a da bildirir. Aslan Tarık’ın nişanına gelir ve onlara ağzına geleni söyler. Aslan’ın intikam dolu gelişiyle Sayar Ailesi için kara günler yaklaşır.

Cengiz kara kara şirkete ve işlerine ne olacağının derdine düşmüştür. Meltem’in babası Aslan bu durumun hesabını Cengiz’den soracaktır. Cengiz’in ise söyleyecek sözü kalmamıştır..Cengiz, bu durumdan dolayı başta Tarık olmak üzere Emre’yi de yakınında görmek istemez. Sayar Ailesi’nde her şeyi düzeltmek, artık zamanı geri almak kadar imkansızdır.

 

Öte yandan Esin ve Bora, Yeliz’i kaçırıp saklanma yeri olarak Bora’nın evini kullanırlar. Bora, her şeyi hallettiğini düşünürken çok büyük bir sürpriz hem Esin’in hem Bora’nın planlarını tepetaklak eder. Bora bir taraftan Esin ile yaptığı işbirliği neticesinde Yeliz’i kaçırmıştır. Ancak Esin’e güvenmeyip kendi göbeğini kendisi kesmek isteyecektir. Bora Zeynep ve Emre’yi ayırmak için elinden ne geliyorsa yapacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*