Survivor 2018 29 Mayıs Sembol Oyunu Kimler Kazandı? Survivor 2018 84. Bölüm Fragmanı

Survivor 29 Mayıs Kıbrıs sembol oyunlarının 3. sünde Kadınlarda Damla, Erkeklerde ise Hilmicem sembolün sahipleri oldular. Şuanda kadınlarda Sema, Merve ve Damla’nın birer, erkeklerde Turabi’nin 2, ve Hilmicem’in 1 sembolü oldu.

Suvivor 2018 29 Mayısta yarışmacılar yeni bir sembol oyunu daha oynayacaklar. Survivorda bitime 1 ay kala oynanan bu sembol oyunları çok önem kazanmaya başladı. Şuana kadar erkeklerde Turabi’nin 2, kadınlarda ise Merve ve Sema’ nın birer sembolleri olmuş durumda. Bakalım 29 Mayıs sembolünü kim alacak?

 

Survivorda 28 Mayıs akşamı elenen yarışmacı Yağmur Banda olmuştu. Yağmur İstanbul ödülünü yaşayamadan adadan ayrıldı. Yağmur çok emeği olan İstanbul ödülünü yaşayamadan adadan ayrılarak çok üzülmüştü. Yarışmacılar ise İstanbul’a gelerek Survivor Panaroma programına katıldılar. Yarışmacılar programda yorumcuların ve seyircilerin sorularını yanıtladılar.

Gönüllüler takımında muhteşem İstanbul ödülünün dönüşünde oyunlara adapte olması biraz zaman alacaktır diye düşünüyorum. Yarışmacılar 1 buçuk gün boyunca diledikleri gibi normal hayatlarının tadını çıkardılar. Bunun üzerine Dominik’e dönmek ve oyunlara asılmak biraz zor olacaktır.

 

Yarışmacılar 29 Mayıs akşamı bireysel sembol oyunundan sonra birde Anlat Bakalım oyunu oynayacak. Anlat Bakalım oyununda araları açık olan iki yarışmacı Adem ve Turabi nasıl davranacaklar merak konusu oldu. Adem ve Turabi arasında bundan sonra sular durulmaz ve iki yarışmacıda geri vites yapmaz.

Turabi iki sembol oyununda galibi olarak Kıbrıs’a gitme yolunda avantaja sahip bir konuma geldi. Turabi katıldığı 2015 All Star Survivor da bireysel sembolün sahibi olarak Kıbrıs’a haftalar öncesinden gitmeyi garantilemişti. Finalde Serenay’ı eleyen Turabi bu oyundan sonra uzun süre aynı pozisyonda bekleyen bacağını sakatlamıştı. Bakalım aynı başarıyı tekrar edebilecek mi?

Diğer taraftan Adem’in ise sembol oyunlarındaki şanssızlığı devam ediyor. Geçtiğimiz sezon 1 tane bile sembol alamayan Adem bu oyunlarda başarılı olamamıştı. Sürekli olarak finale çıkmış ama bir türlü alamamıştı. bu durum bu senede şuana kadar devam ediyor.

Survivor 84. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*