Kadın 32.Bölüm Fragmanı 5 Haziran Özeti Sarp ve Bahar Karşılaşıyor.

Fox tv ekranlarının duyguları alt üst eden dizisi Kadın yine reytinlerde en baş sıralardaydı. Bahar ın gün geçtikçe ilerleyen hastalığı ve Sarp ın hayatta olması yine olayları karmakarışık bir hal almıştı.Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak ? Ama önce geçen hafta neler oldu kısaca bir göz atalım.

 

Enver Sarp ın yaşadığını Ceyda ve  Yeliz ile paylaşmıştı. Diğer yandan Arif ise artık tam anlamıyla Bahar a açılmıştı. Bahar ise Arif i çok seviyor ama ona aşık değildi. Pırıl ise artık içinde bulunduğu durumdan çok sıkılmıştı. Fakat Şirin inde planlarına dahil olması bir nebzede olsa içlerini rahatlatmıştı.

 

Kadın 32.bölümde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta yine heyecanlı sahnelere yer veren Kadın da sular durulmuyor. Bakalım bu haftanın tüyoları neler olacak? Enver Sarp ın yaşadığını Ceyda ve Yeliz ile paylaşmıştı. Ceyda ise bu duruma sessiz kalmayacaktır. Bunu bir şekilde Bahar a söylemeye çalışacaklardır. Fakat her seferinde bir engel çıkacaktır.

Diğer yandan Arif ile Bahar artık ciddi anlamda yakınlaşmaya başlayacaklardır. Arif artık Bahar ı hiç bir anında yalnız bırakmayacaktır. Bahar ise Arif e karşı artık daha farklı davranacaktır. Onun sevgisine inanacaktır. Hatta çocuklarına bile bu durumdan bahsedecektir. Çünkü kendisi öleceğini düşündüğü için çocuklarını Arif e emanet edebileceğini düşünmektedir.

Tüm bunlar yaşanırken Pırıl ise kendini iyice köşeye sıkışmış hissedecektir. Fakat Pırıl ın babası yine bir oyunların peşindedir. İşte şimdi bu oyununa Şiri,n de alet olmak üzeredir. Fakat düşünmedikleri birşey vardır. Şirin Pırıl ve Sarp ı kıskanacaktır. Bu sefer de onların arasını bozmak için kirli oyunlar oynayacaktır.

Enver Ölecek mi?

Sarp ile karşılaşmayı göze alan Enver’in yaşadıklarına kalbi daha fazla dayanamaz. Peşlerindeki adamların kim olduklarını anlamaya çalışan Enver, Sarp’ın alelacele Enver’i kaçırması yorgun  vücuduna fazlasıyla ağır geldi. Taksinin içinde fenalaşan Enver hastahaneye aldırıldı. Enver’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak bizim tahminimiz Enver’in iyileşeceği yönündedir.

 

Kadın 32. Bölüm Fragmanı 

Kadın 32.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*