Beni Bırakma 30 Mayıs 102. Bölüm Özeti Tarık ve Sıla Nişanlanır

Beni Bırakma 103. bölümü ile 30 Mayıs ta ekranlarda olacak. Zeynep annesi tarafından evden atılsa da yüreği dayanmayan Hülya kızını kına gecesinde yalnız bırakmamıştı. Zeynep ve Emre evlilik yolunda ilk adımı attılar ancak Esin’in gelmesiyle bu durum biraz gölgelenmişti. Arzu ve Hülya bu sefer çocuklarını Esin’in eline bırakmayacaklardır.

Beni Bırakma 103. Bölüm Özeti

Emre ve Zeynep mutlu bir yuva kurmak için ilk adımı atmışlardır. Emre ve Zeynep annelerini yanına alarak kına gecelerini yapmışlardır. Hülya da kızına ne kadar kızsa da onun yanında yer almıştır sonuçta. Bora ise Zeynep’i gölgesi gibi takip etmektedir. Bora yeniden psikopata bağlamıştır. Zeynep ve Emre’nin evlenmesini istemediği için elinden gelen herşeyi yapacaktır Bora.

Öte yandan Esin köşeye sıkışır. Emre ve Zeynep’i ayırmaktan önce yapması gereken en önemli iş, Yeliz’i bir şekilde hapis hayatından kurtarmaktır. Esin Emre ve Zeynep’in nikahlarını iptal etmesi karşılığında Bora’dan Yeliz’i hapisten çıkarmasını istemiştir. Bora ise Zeynep’in Emre ile evlenmesine engel olmanın planlarını yaparken Esin ile kesişir.

 

Diğer taraftan Tarık ve Sıla’nın da ne bitmez çilesi varmış derdirten bölüm geliyor. Tarık ve Sıla Meltem’in bir belasından kurtuluyor yeni bir bela olarak karşılarına tekrar çıkıyor. Sıla ve Tarık için aşklarını herkese duyuracakları nişan günü gelip çatar. Sayar Ailesi’nin bu mutluluğuna herkes şahitlik ederken bir eksik Cengiz’dir. Cengiz, en sonunda bir baba olarak nişana katılmaya karar verir.

 

Ama herkesin unuttuğu tek şey, Tarık ve Sıla’nın mutluluklarının üzerinde kara bulut gibi dolaşan Meltem’dir. Meltem büyük planına doğru adım adım giderken Cengiz’e karşı iyi kız rollerine devam eder. Cengiz ise her zamanki gibi Meltem in iyi biri olduğunu düşünür. Ancak Meltem gerçek ve kirli yüzünü gösterince Cengiz de Meltem’in şeytani yüzünü görecektir.

Meltem gelecek bölümde herşeyi babası Aslan’a anlatacaktır. Asıl sorun onun Ankara’ya gelmesi ile başlayacaktır. Cengiz Aslan ile oğulları arasında kalacaktır. Bakalım Meltem’in babası Aslan’ın gelişi beraberinde neleri getirecek. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*