Survivor 2018 28 Mayıs Kim Elendi? Survivor 28 Mayıs Sembol Oyunu Kim Aldı? Survivor 2018 83. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 28 Mayısta elenen yarışmacı Yağmur Banda olmuştur. Kendisine hayatında başarılar dileriz.

Survivor 2018 28 Mayıs sembol oyununda erkeklerde Adem i yenen Turabi, kadınlarda ise Sema yı finalde yenen Merve bireysel sembolleri kazanan isimler oldu.

Survivor 2018 28 Mayıs da yarışmacılar yeni bir sembol oyunu daha oynayacaklar. Yarışmacılar en çok sembolün sahibi olarak Kıbrıs’ta yapılacak finallere erkenden gitmenin planlarını yapıyorlar. Daha önce ilk yapılan sembol oyununda sembolün sahibi Turabi olmuştu. Bakalım Turabi bunu da almayı başaracak mı?

 

Survivor da 28 Mayıs akşamı bir kişi için adada son akşamı olacak. Survivorda bu hafta dokunulmazlık oyunları eşit olarak takımlar arasında dağıldı. İstanbul oyunlarını kazanan Gönüllüler takımı arkasından oynanan ilk dokunulmazlığı kaybettiler. Gönüllüler takımında kaybedilen oyun sonrasında Yağmur’un ismi çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Damla ise Hakan’ın ismini verdi.

 

Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu çok kritik bir hata sonucu kaybeden Ünlüler takımında sinirler gerildi. Geriden gelerek oyunu 9-9 yapan Ünlüler takımı bayrak yarışına kalan oyunun son sayısında çok önde olmalarına rağmen oyunu alamadılar. Bu oyun sonrasında adeta büyük bir şok yaşayan Ünlüler bunu nasıl yaptıklarına inanamadılar.

2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı Adem aldı. Ada konseyinde yapılan oylamada beklenildiği gibi Mustafa Kemal’in adı yazıldı ve elenme adayı oldu. Bireysel dokunulmaz olan Adem ise dokunulmazlık oyunu sırasında çok ciddi bir tartışma yaşadığı Turabi’nin ismini verdi. Böylelikle tüm adaylar netleşmiş oldu.

 

Survivor 28 Mayıs Kim Elendi?

Survivorda eleme adayı olan Gönüllülerden Yağmur ve Hakan, Ünlüler takımından ise Mustafa Kemal ve Turabi oldu. Ben bu dörtlüden Yağmur veya Mustafa Kemal’in gideceğini düşünüyorum. Bu iki isimden ağır basan yarışmacı ise Mustafa Kemal. Mustafa bir çok konseyden çıksa da Yağmur da bir çok konseyden çıktı. Bakalım giden isim kim olacak? Yağmur 28 mayıs akşamı elenirse İstanbul ödülünü yaşayamadan veda edecek.

Survivor 2018 28 Mayıs ta oynanan oyunda Adem ve Turabi kavgası bir tık daha ileri seviyeye taşınıyor. Adem ve Turabi birbirlerinin dövüş kariyerlerini sorguluyor. Adem Turabi’nin üzerine yürüyor ve onları Esat Yontunç ayırıyor. 28 Mayıs akşamı yaşanan gerilimde bana göre Adem haklı olan taraf. Bakalım bu sürtüşme iki başarılı isimden birinin Survivor’dan ayrılması ile sonuçlanacak mı?

Survivor 2018 83. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*