Beni Bırakma 29 Mayıs 102. Bölüm Özeti Esin Emre ve Zeynep’in Kınasına Gelir

Beni Bırakma da 1. sezon sonu pastası kesildi ve dizi sezon finaline doğru yaklaştı. Muhtemelen dizi önümüzdeki hafta sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verecek. Dizide 1. sezon sonunda Emre ve Zeynep birbirine kavuşmuş olacaklar. Tarık ve Sıla için henüz netlik kazanan bir durum yok. Peki 102. bölümde seyirciyi neler bekliyor.

 

Beni Bırakma 102. Bölüm Özeti

Emre ve Zeynep’in arasında sır kalmamıştır. Zeynep Emre’ye böyle davranmasının sebebinin babası Cengiz olduğunu söylemiştir. İkili bundan sonra kimsenin lafına bakmadan sadece mutlu olacaklarını söylemişlerdi. Emre bunun üzerine Zeynep ile birlikte evlilik yolunda ilk adımı atar. Emre’nin arkasında ise sadece annesi vardır.

 

Zeynep ve Emre Sayar ailesinin evinde bir kına gecesi organize ederler. Zeynep annesinin kendisine olan tepkisinden dolayı biraz buruk başlamıştır geceye. Ancak Zeynep ve Emre’nin kınasına Hülya’nın da katılmasıyla artık bu mutluluk hiç bir güç tarafından yıkılamaz gibi gözükse de durumlar öyle olmayacaktır. Zeynep ve Emre en mutlu günlerinde beklemedikleri bir misafir içeri girer. Peki bu isim kimdir?

Emre ve Zeynep’in kına gecesine onlara onca kötülük yapan Esin gelmiştir. Esin’in kınaya gelişiyle ortam bir anda buz kesecektir. Ama Arzu bu sefer evlatlarını Esin’e yem etmeyecektir. Ancak Esin ona da aldırış etmen baş köşedeki yerini alır. Bütün bunların gölgesinde Bora, Zeynep’in mutlu anlarında bir ruh gibi onu takip etmektedir. Bora kararlıdır, Emre ve Zeynep’in evlenmesini istemez.

 

Tarık ve Sıla dan kurtulmak için gözlerini iyice karartan Meltem onları yakmak istemişti. Ancak oradan kurtulan Sıla ve Tarık birbirine daha da kenetlenmiştir. Meltem derede boğulmak üzereyken onu kurtaran isim Mehmet olmuştu. Meltem ise kendisini evine getiren Mehmet’e Sıla’nın Tarık ile evli olduğunu söylemişti. Mehmet Meltem ile işbirliği yaparak Sıla ve Tarık’a kötülük yapmaya başlar.

Öte yandan Meltem, sanki baba ile oğulun arasını düzeltmek istercesine Cengiz ile konuşur. Meltem, Cengiz’i Tarık’ın nişanına gelmesi için ikna etmeye çalışır. Meltem büyük planına adım adım yaklaşırken, Cengiz Meltem’i bir iyilik meleği olarak görmektedir, ta ki Meltem şeytani yüzünü gösterene dek.

1 yorum

  1. Meltem görünmez kadındı heryere girdi çıktı şimdi sıra Mehmet de bu defa o içti Meltemciğinin ellerinden görünmezlik iksirini şimdide o başladı oraya buraya girmeye ???saçmalamaktan kim ölmüş ki dimi ??hem Mehmet kim ya o kim oluyo ki hesap sorma hakkını buluyo kendinde.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*