Survivor 2018 26 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 26 Mayıs Fragmanı 81. Bölüm

Survivor 2018 de 26 Mayıs akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu 10-8’lik skorla Gönüller kazanmıştır. Dokunulmazlığı kaybeden göbüllüler takımında bireysel dokunulmazlıgı Damla kazandı.

Yapılan oylamada Yağmur ilk aday oldu. Bireysel dokunulmazlığı alan Damla ise Hakanın ismini söyledi.

Survivor 2018 de bu hafta muhteşem İstanbul ödülünün galibi Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı 2 ayrı günde oynanan 2 oyunu da kazanarak bu muhteşem ödülünün sahibi oldular. Gönüllüler takımı bu güzel ödüle kavuşmak için biraz daha bekleyecekler.

 

Gönüllüler takımı adeta gelmiş geçmiş en büyük ödülün sahibi oldular. Gönüllüler takımında moraller yerinde. Ancak çok dikkatli olmaları gerekiyor. en düşük bir rehavete kapılmaları halinde Ünlüler takımı bunu affetmez ve oyunları kazanmasını da bilir.

Gönüllüler takımı içerisinde tüm ödülleri barındıran İstanbul ödülünü yaşamadan önce kritik denebilecek 2 dokunulmazlık oyunu oynayacak. Gönüllüler takımı bu oyunları da kazanarak İstanbul ödülüne tam kadro gitmek istiyorlar. Bakalım aralarından birini kaybetmeden İstanbul’a gidebilecekler mi?

 

Ünlüler takımı 25 Mayısta kaybedilen İstanbul oyununun 2. si sonrasında adeta yıkıldılar. Herbiri ayrı ayrı yerlerde üzüntüsünü yaşayan Ünlüler takımının kendine gelmesi zor olacak gibi duruyor. Ünlüler takımı diyorum ancak şuanda takım mental olarak bitmiş durumda.

Survivor da Ünlülerin bir an önce silkelenip kendine gelmesi gerekmektedir. Şuanda Gönüllüler takımından 2 kişi daha az durumdalar ve bu hafta da birini kaybetmeleri halinde çok daha zor günler yaşamaları kaçınılmaz olacaktır.

Survivor 2018 den bu hafta bize gelen tüyolara göre dokunulmazlık oyunları takımlar arasında paylaşılmış. Yani her iki takımda birer dokunulmazlığı kazandıkları yönünde. Eğer bize gelen bilgiler öncekiler gibi doğru ise her iki taraftan da elenme adayları çıkacaktır.

Survivor 2018 81. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*