Survivor 2018 25 Mayıs 2. İstanbul Ödülü Oyunu Kim Kazandı ? Survivor 2018 80. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 de büyük İstanbul oyununu 10-8 lik skorla Gönüllüler takımı kazandı. Daha oyunlar oynanmadan sizlere verdiğimiz tüyo doğru cıktı. Haber kaynaklarıma buradan teşekkür ederim.

Survivor 25 Mayısta İstanbul ödül oyununun 2. Si oncesi yemek ödülünü tarihi farkla 10-0 la Ünlüler kazandı.

Survivor 25 Mayıs ta takımlar İstanbul’a gelebilmek için yarışacaklar. Gönüllüler takımı İstanbul oyununun ilkini 10-7 lik skorla kazanmayı başarmışlardı. 25 Mayıs akşamı oynanacak olan serinin 2. oyununu Ünlüler skoru eşitlemek için, Gönüllüler ise bu oyunu da kazanarak İstanbul’a gitmek için oynayacaklar.

 

Survivor tarihinde ilk defa oynanan İstanbul ödülünü tek bir ödül gibi düşünmemeliyiz. Bu ödülün içinde yok yok. Bu ödülleri sayacak olursak ilk olarak yarışmacılar çok özledikleri aile ve arkadaşlarıyla neredeyse 2 gün geçirecekler. Yemekleri zaten anlatmaya gerek yok. Yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında olacak. Birde Survivor Panaroma programaına katılarak kendilerini ifade ederek oy toplama şansları olacak.

Tüm bu saydığımız ödüllere sahip olmak isteyen takımlar bütün varlarını yoklarını ortaya koyacaklar. İlk oyunu kazanan gönüllüler şuan için mutlular. Ancak rehavete kapılmaları halinde pusuda bekleyen Ünlüler takımı bunu affetmezler ve 2. oyunu kazanmayı bilirler.

 

Survivor da 24 Mayıs akşamı oynanan baraka ve beraberindeki erzakları da kazanan takım Gönüllüler olmuştu. Karınları tok ve yatakları iyi olan Gönüllüler takımı için bunların hepsi bir avantaj. Zira karınları tok bir şekilde İstanbul oyununun 2. etabına çıkacaklar. Zaten 24 MAYIS SURVİVOR haberimde yazdığım gibi İstanbul oyununu kazanan takım büyük olasılıkla Gönüllüler takımı olacaktır. Eğer İstanbul’a gelecek takım Gönüllüler ise 25 Mayıs akşamı kazanan takımında Gönüllüler olması gerekmektedir. Size gelişmeleri an be an yazacağız oyunlar sırasında.

Ünlüler takımında kafalar tamamen bu oyuna kilitlenmiş durumda. Merve’nin seromonide söylediği gibi “uyuyan aslanı uyandırdılar” mı acaba. Bu akşam hep beraber göreceğiz. 25 Mayıs akşamı oynanacak oyunu Ünlülerin kazanması halinde 3. bir oyun oynanacak ve bu oyunun sonunda bir takım İstanbul’a doğru yola çıkacak.

 

Survivor 2018 25 Mayıs Fragmanı 80. Bölüm

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*