Beni Bırakma 28 Mayıs 101. Bölüm Özeti Emre ve Zeynep’in Evlilik Hazırlığı Başlar

Beni Bırakma 1oo bölümü geride bıraktı. 2018 ‘in 2. haftası yayın hayatına başlayan dizi reytinglerde istenilen başarıyı yakaladı ve 100 bölümdür ekranlarda kalmayı başardı. Peki dizinin 28 Mayıs günü yayınlanacak olan 101. bölümde neler olacak?

Beni Bırakma 101. Bölüm Özeti

Zeynep, annesi Hülya’nın Emre konusunda çok sert tepkisine maruz kalmış olsa da bu sefer aşkının kazanmasını ister. Emre ve Zeynep, Arzu’nun da desteğiyle evlenmelerinin bütün kırgınlıkları sona erdireceğini düşünürler ve bir kına gecesi düzenleyerek evlilik yolunda ilk adımı atarlar. Sayar ailesi için artık mutlu günler başlamıştır. Öte yandan Meltem ve Mehmet intikam planlarına başlamışlardır. Mehmet, Sıla ve Tarık’ın evine gizlice girer ama Sıla’nın o anda eve girmesiyle Mehmet ve Meltem’in bütün planları alt üst olmak üzeredir.

Cengiz oğlu Emre’nin Zeynep ile evlenmesine hatta onun hastanede çalışmasına bile şiddetle karşı çıkmıştı. Emre ve Bora da onun karşısında yer almıştı. Hatta Cengiz’in karşısında Arzu da yer almıştı. Emre ise Zeynep’in kendisine karşı anlam veremediği tavırların sebebini öğrenmek için onu dağ evine kaçırmıştı. Sonunda Zeynep burada onu ne kadar sevdiğini ve asla vazgeçmeyeceğini söylemiştir.

Emre ve Zeynep mutlu birlikteliklerine kaldıkları yerden devam ederler. Emre ve Zeynep artık mutlu olacaklar diyebiliriz. Uzun zamandır bekleyen seyirciler bu habere çok sevineceklerdir. Ancak bu seferde Zeynep’in annesini ikna etmesi gerekmektedir. Zira Hülya da Zeynep’in Emre ile ve ailesi ile birlikte olmasını istememektedir.

 

Hülya ayrıca eski günlerdeki gibi Vedat’ın yanında olmaktan dolayı mutludur. Ona sarıldığı anda sanki hayat duruyor ve eski günlerdeki gibi hissetmektedir. ancak Hülya’nın Esin ve Vedat’ın boşanmayacağını öğrendikten sonra ondan uzaklaşmıştır. Vedat’ın hala Esin’i sevdiğini düşünmektedir. Ancak Vedat sadece kızı için Esin cadısına katlanmaktadır. Vedat ve Hülya Esin’in yıllar öncesinden kendilerine yaptıklarını anlatırlar ve Esin’in kirli yüzünü bir kez daha görürler.

Tarık ve sıla yangının içinden güçlenerek çıkmışlardır. Tarık o geceyi hatırlamadığını sürekli söylese de onu Meltem ile yüzleştirir. Meltem ona tüm gerçekleri anlatacaktır. Meltem’in böyle herşeyi anlatmasının iki sebebi olabilir bana göre. 1. si gerçekten Tarık ve Sıla’nın arasından çıkmaya karar verdi. 2. si de Sıla’ya onu gerçekten ortadan kaldıracak yeni bir  oyun hazırlığı içinde.

1 yorum

  1. Meltem alttan alttan Mehmet i işliyor bence ona kötü bi şey yaptırtacak. Mehmet de hödük sanki sıla onun sevgilisiydi de ona ihanet etmiş gibi bir tavra girdi ??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*