Survivor 2018 24 İstanbul Ödülü Oyunu Kim Kazandı ? Survivor 2018 79. Bölüm Fragmanı Türkiye

Survivor 24 Mayıs İstanbul ödülünde durum 8-4 Gönüllüler lehine. Ödülü daha önce de dediğimiz gibi Gönüllüler kazanacak sanırım. Evet İstanbul oyununu 10-7 lik skorla Gönüllüler kazandı.

Survivor 2018 İstanbul ödülü icin oynanacak oyundan önceki baraka ve rahat ada oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler bu oyunu 2 haftadır kaybediyordu. Gönüllüler takımı barakanın yanı sıra nakarna, çay, pirinç ve salçanın da sahibi oldular.

Survivor 24 Mayıs akşamı yarışmacılar mükemmel bir ödül için kozlarını paylaşacak. Acun Ilıcalı çok öncesinden müjdesini verdiği ödülü geçtiğimiz hafta ada konseyinde açıklamıştı. bu ödül ilk olma özelliği taşıyan İstanbul ödülü olmuştu. Kazanan takım İstanbul’a gelecek ve 2 gün burada dilediğini yapacak.

 

Survivor da Türkiye oyununun 2 etap şekilde oynanacağı açıklanmıştı Acun Ilıcalı tarafından. Yarışmacılar bu oyunların ilkine 24 Mayıs akşamı çıkacaklar. Yarışmacılar hem fiziksel hem de duygusal yönden baya bir yıpranmış durumdalar. Survivor 2018 in bitmesine 50-60 günlük bir süre kaldı. yarışmacılar bu oyunları kazanarak moral depolamanın peşindeler.

Survivor da takımlar fiziksel olarak çok yıpranmış durumdalar. Bunu her geçen gün daha net hissediyoruz. Ancak bundan daha önemlisi aile özlemi ve manevi çöküntü. Bazı yarışmacıların çocuklarının olması dolayısı ile bu oyunlara daha sıkı asılacaklardır. Zaten Turabi’de bunu kanıtlıyor. Kolumuz bacağımız kalsa dahi bu oyunlarda elimizden geleni yapacağız diyor.

 

25 Mayıs akşamı oynanan oyun zorlu ve çekişmeli oyunlara sahne olacak. Gönüllüler takımında son olarak Birsen adaya veda etmişti. Ünlülerde ise Sema sakat durumda. Bu akşam oynayıp oynamayacağı henüz netlik kazanmadı. Dolayısı ile Merve extra oyunlara çıkabilir.

24 Mayıs akşamı oynanacak oyunun galibi takım arkadaşlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkacaklar. Kazanan takım henüz netlik kazanmadı ancak bize gelen bilgiler ödülü Gönüllüler takımının kazandığı oldu. Yayınlanan fragmanda da Turabi oyun sonrasında kendisini yere bıraktığı görülüyor. buda oyunu Gönüllülerin kazandığı şeklinde yorumlanabilir? Eğer bu bilgi doğru ise Gönüllüler takımının toplamda 2 oyun kazanması demektir. Yani bundan sonraki İstanbul ödül oyunun galibi de Gönüllüler olmuş demektir.

Survivor 2018 79. Bölüm Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*