Beni Bırakma 25 Mayıs 100 Bölüm Özeti Meltem’in Yeni Planı

Beni bırakma 25 Mayıs Cuma günü 100. bölümü ile dalya demeye hazırlanıyor. 100. bölüm geride kalırken Emre ve Zeynep ile Tarık ve Sıla cephesinden iyi haberlerde gelecek. Emre ve Zeynep yeni bir hayata başlamak için birbibrlerine söz verirken Tarık ve Sıla’da yangından güçlenerek çıkmışlardır. Beni Bırakma 100. bölümde neler olacak?

 

Beni Bırakma 100. Bölüm Özeti

Emre Zeynep hapisten çıkınca herşeyin çok güzel olacağını hayal etmişti. Ancak babasının ceza evinde Zeynep ile konuşması sonrasında Zeynep Emre’ye onu istemiyormuş gibi davranmıştı. Emre ise buna anlam verememiş ve hesap sormuştu. Emre sonunda babası ile restleşerek evi de terketti. Emre’den sonra Arzu’da kocasının yüzüne gerçekleri vurdu ve hata yaptığını söyledi. Cengiz ise çark etti ve Zeynep’in hastanede çalışmasının önünü açtı.

Esin Yeliz’e kazık atarak hapisten çıkmıştır. Sizlere bunun tüyosunu hafta başında vermiştim. Esin tekrar dışarıda. Vedat ise ondan boşanma kararını ertlemiştir. Hülya Vedat ile son dönemdeki yakınlaşmalarından sonra Esin ile Vedat’ı bir arada görünce tekrar Vedat’a sırt çevirecektir. Ancak Esin, tamamen kurtuluşa erdiğini düşünürken Yeliz, Esin’in kendisini hapiste bırakıp çıkmasının intikamını almak için harekete geçer.

 

Emre ve Zeynep aralarındaki bütün engelleri kaldırmak için yeniden el ele tutuşur. Emre Zeynep’in kendisine neden böyle davrandığını anlar. Ona evi terkettiğini ve kendisini hiçbir zaman bırakmayacağını söyler. Bora, büyük bir ümit ile Zeynep’in kahramanı olmak için yanına geldiğinde Zeynep’ten acı gerçeği öğrenir. Zeynep ona Emre’yi çok sevdiğini ve onunla evleneceklerini söyler. Bakalım Bora bu durum karşısında ne yapacak?

Meltem dizide Bora’nın psikopatlığını eline aldı. Hatta bir adım ileri giderek şizofren gibi olmaya başladı. Başına geçirdiği duağıyla Tarık ve Sıla’yı canlı canlı yakmak istedi. Ancak Tarık ve Sıla, yangının içinden güçlenerek çıkar, aşklarına daha da fazla sarılırlar. Tarık, Sıla’nın içinde bir şüphe kalmaması için onu Meltem ile yüzleştirir. Meltem, fotoğrafların tamamen bir yalandan ibaret olduğunu söyler.

Tarık ve Sıla mutlulukları için artık bir engelin kalmadığını düşünürken Meltem’in büyük planından habersizlerdir. Ben 99. Bölüm Özetimde Meltem’in İntihar edeceğini düşünmüştüm. Ancak olmadı. bu seferki planını kestiremiyorum ama herşeyi itiraf ettiğini göz önüne alırsak gerçekten büyük ses getirecektir Meltem’in yapacağı hamle.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*