Sen Anlat Karadeniz 19.bölüm özeti 30 Mayıs Fragmanı Nefes Ceylan ı görecek mi?

Yayınlandığı günden beri ekranlarda fırtınalar estiren Sen Anlat Karadeniz yine heyecanlı sahnelere yer verdi. Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak ?Nefes kızına kavuşacak mı? Tahir Ceylan ı kaçırabilecek mi? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizin devamında.

 

Tahir in göğsüne Cemil’in kör mermisi saplanmış kalmıştı. Üstelik Vedat, Cemil’in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir’in peşindeydi. Tahir, Vedat’a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdı. Deli Tahir’in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes’e olan sevdasıydı.

 

Tahir Kaleli’nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktaydı. İnandığı tek şeyi herkese haykırmıştı: “Tahir bizi bırakmaz!” Son nefesiyle kendisini Karadeniz’in serin sularına bırakan Tahir, Nefes’e verdiği sözü tutmuştu.

Sen Anlat Karadeniz 19.Bölümde Neler Olacak? 

Geçtiğimiz bölümde Tahir ve Nefes yine çok zor bir sınavdan geçmişti. Bu sınavdan kısmende olsa başarılı çıkan kahramanlarımızın peşini Vedat ın kirli oyunları bırakmayacaktır. Cemil Tahir vurdukta sonra bir yere hapsetmişti fakat Tahir oradan kurtulmayı başardı.

Vedat ise Tahir i elinden kaçırdığı için yine çılgına dönecektir. Hastaneye yatırılan Tahir heran için tehlike altındadır. Vedat hastnede Nefes ile Tahir i kolkola yatarken görünce yine çılgına dömüştür. Adeta gözü dönen Vedat artık iyice delirecektir. vedat ın bu kini ve öfkesi Nefes ve Tahir e hatta tüm yakınlarına zarar verecektir.

Vicdanına yenik düşen Eyşan ın da cezasını kesmek için gün sayan Vedat ın artık güvenebileceği kimse kalmayacaktır. Mercan intiharından da sorumlu olan Vedat artık Cemil ile işbirliği yapamayacaktır. Vedat ın yaptığı bir diğer kötülük ise Nefes ile kızını yıllarca birbirlerinden ayrı tutmuştur.

Ceylan ı gören ve vedat ın bu sırrını bilen bir kişi daha vardır. Tahir Nefes in kızı Ceylan a ulaşmıştır. Fakat şimdilik bu durumdan kimseye bahsetmeyecektir. Özellikle Nefes e söylemeyecektir. Çünkü Ceylan ı kaçırma planları yapacaktır. Nitekim başarılıda olacaktır. İlerki bölümlerde Ceylan ve Nefes nihayet kaşılaşacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 19.Bölüm Fragmanı 

Sen Anlat Karadeniz 19.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*