Survivor 2018 22 Mayıs Sembol Oyunu Kim Kazandı 21 Mayıs Ödülü Ne? Survivor 2018 78. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 22 Mayıs akşamı Kıbrıs’a erken gitmek için oynanan bireysel sembol oyununun ilk kazananı erkeklerde Turabi oldu. Turabi finalde Adem’i eledi. Turabi oyunlar sırasında dizinden sakatlanmasına rağmen acılar içinde sembolü kazandı. 
Kadınlar finalinde ise Damla ile karşı karşıya gelen Sema bireysel sembolün kadınlardaki sahibi oldu.

Survivor da sembol oyunlarının 2. etabı 22 Mayıs akşamı oynanacak oyun ile başlıyor. İlk Sembol oyunlarında yarışmacılar ailelerini yanlarına getirmek için yarışmışlardı. Bu oyunlarda rakiplerini eleyerek ailelerini adaya getiren isimler Adem ve Damla olmuştu. Ancak bu sembol oyunları bence  aileleri getirmek için alınan sembollerden daha değerli olacak.

 

Survivor 2018 de yarışmacılar Kıbrıs finallerine giden 5 kişiden biri olmak için önceden fırsat yakalamış durumdalar. Yarışmacılar bu oyunun önemini gayet iyi biliyorlar. Sayılar azaldıkça elenme stresi yaşanmadan ve potaya çıkmadan en garanti yoldan Kıbrıs’a gitmek isteyeceklerdir. Bakalım bu yarışmacı kim olacak?

 

Bireysel sembol oyunu daha önceki Survivor’larda erkekler ve kızlar arasında ayrı ayrı olarak yapılıyordu. Kızlar ve erkekler kendi aralarında elenme usulüne göre yarışıyorlar ve bir 1. çıkıyordu. Sonrasında kızlar içinde durum aynı şekilde devam ediyor ve onlardan da bir 1. çıkıyordu. Sonrasında kadın ve erkek yarışmacı adil olması için Körebe oyunu oynayarak rakamlardan oluşan puzzle da 1. olmak için yarışıyordu. Bakalım bu sene bir değişiklik olacak mı?

Survivor da Gönüllüler son oyunu kazanmış olsalar da durumları pek iç açıcı değil bana göre. Birleşmeden önceki efsane haftalarda olduğu gibi bir kenetlenme hırs kalmadı sanki Gönüllüler takımında. Bunda en büyük etken de kadın yarışmacılar. Damla başta olmak üzere tüm gönüllü kadın yarışmacıların performansı düşmüş durumda.

Ünlüler takımında eli sakat olan Sema ise halen yarışamıyor. Sema kendi hatasının bedelini bireysel sembol oyunlarında oynamayarak çekecek. Sema’nın da yarılarda olmaması Merve’nin üzerindeki baskıyı da artırdı. Gönüllüler takımında 2 kadın yarışmacı var ve hepsi ile Merve baş etmek zorunda.

 

Survivor 78. Bölüm Fragmanı 22 Mayıs

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*