Kadın 31.Bölüm Özeti 29 Mayıs Fragmanı Sarp ın Annesi Gerçekleri Anlatacak mı?

Fox tv ekranlarının fırtınalı dizisi bu hafta yine çok heyecanlı sahnelere yer verdi.  Bahar dışında herkes Sarp ın yaşadığını yavaş yavaş öğrenmeye başlamıştı. Fakat Bahar her şeyden bir haber yaşıyordu. Hastalığı gün geçtikçe ilerliyor fakat Bahar ın güçlü tavırlarıda gün geçtikçe ilerliyordu.

 

Bakalım önümüzdeki bölümde neler olacak? Sarp ın annesi Bahar a Sarp hakkında neler söyleyecek? Bahar a için kardeşi Burcunun iliği olacak mı? Merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizde. Ama önce geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

 

Enver Sarp ın yaşadığınıu öğrenmişti. Şirin ise iyice köşeye sıkışmıştı. Sarp ın yaşadığını gün geçtikçe herkes öğreniyordu. Bu durum ise Şirin i çileden çıkarıyordu. Pırıl ın babası ve Pırıl da en az Şirin gibi çaresizleşiyorlardı.  Diğer yandan Hatice ise kızı Bahar için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bahar ilik nakli için gün sayıyordu.Sarp ın annesi ve Pırıl ın babası Bahar ve Sarp gerçekleri öğrenmesinler diye yeni oyunlar peşine girmişlerdi.Bakalım önümüzdeki bölümde neler olacak?

Kadın 31.bölümde Neler Olacak?

Geçtiğimiz bölümde düğümler gitgide çözülmüştü. Fakat bir yandan da olaylar karışmıştı. Enver Sarp ın yaşadığını öğrendikten sonra rahat durmayacaktır. Enver adeta arafta kalmıştır. Enver’in bir yanı bildiklerini Bahar’a sylemesi gerektiğini düşünse de Jale ile konuştuktan sonra bu düşüncesini gözden geçirmeye karar verir.

Fakat Şirin in söyledikleri ve gösterdikleri kafasını karıştıracaktır. Şirin’in daha önceki söylediği yalanları düşünen Enver yine ona inanmak istemez. Şirin yalancı çoban durumuna düşmüştür Enver’in gözünde.

Bahar ın ve çocuklarının mezarını gören Hatice ve Enver adeta şok yaşamışlardır.  İçinde bulundukları durumdan dolayı adeta çılgına dönen Enver bu işin peşini bırakmayacaktır.

Diğer yandan Pırıl ın babası ve Münir bu durumun içinden sıyrılmak için yeni planlar yapacaklardır. Sarp ın annesi ise her geçen gün bi yerlerden para koparma peşindedir. Bahar a gerçekleri söylemeyecektir. Çünkü söylerse ortada tehdit edceği kimse kalmayacaktır ve şantaj yapamayacaktır.

Kadın 31.bölüm fragmanı

Kadın 31.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*