Beni Bırakma 24 Mayıs 99. Bölüm Özeti

Beni Bırakma dizisi dalya demesine bir bölüm kala olaylar tekrar sarpa sarmaya başladı. Seyirci merakla Zeynep’in hapisten çıkarak Emre ile evlenmesini beklerken araya giren Cengiz bu duruma engel oldu. Beni Bırakma 24 Mayıs perşembe yayınlandı mı?

 

Beni Bırakma 99. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep ile arasını düzeltmeden onu hiçbir yere göndermez. Zeynep, Emre’nin ailesiyle arasının bozulmaması ve Emre’ye karşı koyamadığı için son çare hiç beklenmedik birinden yardım ister. Vedat ise Esin yüzünde Hülya’yı ikinci kez kaybeder. Esin artık özgürlüğüne kavuşmuştur. Meltem ise Tarık ve Sıla’nın bulunduğu yeri ateşe verir. Tarık ve Sıla alevler arasında kalır ve onlar için artık vakit daralır.

Beni Bırakma 99. bölüm resmi özeti henüz yayınlanmadı ancak sizlere aldığımız tüyolardan bahsedelim biraz. Bilindiği gibi Zeynep hapisten çıkmış ve Emre’nin yüzüne bakmamıştı tabiri caizce. Bunun nedeni ise Emre’nin babası Cengiz.

 

Zeynep Emre’ye karşı soğuk tavırlarına devam eder. Emre Zeynep’in tavırlarına anlam veremese de kendisine olan aşkını onun gözlerinden okumaktadır. Asıl kıyamet Emre’nin babasının Zeynep’e söylediklerini öğrendikten sonra kopacaktır. Emre ve ailesi arasında deprem’in ayak sesleri yakından gelmektedir.

Cengiz Zeynep’i hayatlarından tamamen çıkarmak için hastaneden gönderme çabasına düşmüştür. Ancak bu beklediği kadar kolay olmayacaktır. Bora ve Emre Cengiz’in önünde duracaklar.

 

Tarık ve Sıla’nın evli olduğunu öğrenen Meltem küplere binmiştir. Bu durumu Seher’den sonra bilen ilk isim olmuştur. Meltem Tarık ve Sıla’ya feci bir son hazırlamaktadır. Bu kötü durumun ne olduğunu henüz öğrenemedik ancak ben Tarık ve Sıla’nın canına kasdedeceğini düşünüyorum. Peki ama nasıl?

Bana göre Meltem bu sefer gerçekten intihara kalkışacak. Meltem bunu göze alabilir mi bilemiyorum ama. İntihar etmeye kalksa da Tarık’a haber vermek isteyecek ve ona böylelikle ciddi olduğunu kanıtlamak isteyecektir. Sizde yorumlarınızı bize yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*