Beni Bırakma 23 Mayıs 98. Bölüm Özeti Emre Zeynep’in Peşini Bırakmıyor

Beni Bırakma’da Zeynep nihayet hapisten çıktı. Emre onu kurtarmak için Esin ile gizli bir anlaşma yaptı ve Zeynep’i karısı yapma yolunda en büyük engeli ortadan kaldırdı. Ancak asıl büyük engel Cengiz olacaktır Emre ve Zeynep karşısında. Bakalım aşıklar mutlu bir evlilik ne zaman yapacaklar?

 

Zeynep hapisten çıkmış ancak Emre beklediği gibi tepki alamamıştı Zeynep’ten. Zeynep hapisten çıkar çıkmaz Emre’nin arabasına değil Bora’nın arabasına binmiştir. Emre bu duruma isyan etse de Hülya ve Bora’nın engeli yüzünden Zeynep’i yanına alamamıştı. Emre, Zeynep’in kendisine olan davranışlarına anlam veremez. Zeynep her ne kadar Cengiz’den dolayı Emre’yi istemiyor gibi görünse de Emre’nin Zeynep’ten vazgeçmeye niyeti yoktur.

Öte yandan Cengiz, Zeynep’i hastaneden de göndermek ister ama hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Ayrıca Emre Zeynep için evinde büyük bir organizasyon düzenlemişti ancak Cengiz burada da Zeynep’i gelini olarak istemediğini yüksek sesle bir kez daha herkese söylemiştir. Cengiz Zeynep’in hastaneden atılması konusunda hem Emre hem de Bora engel olacaktır. Sonuçta Bora’da hastanenin hatrı sayılır bir ortağı konumunda. Yani Cengiz kafasına göre Zeynep’i hastaneden atamayacaktır. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

 

Meltem Tarık ve Sıla’nın tatillerini mahvetmeyi başarmıştı. Sıla Meltem’in kendisine gösterdiği fotolara inanıp hiç birşey  söylemeden Tarık’ı otelde bırakıp Ankara’ya dönmüştü. Tarık ise ne olduğunu bile anlamadan Sıla’nın peşine düşmüştü. Onu evlerinden ayrılmak üzereyken yakalayan Tarık davranışlarının sebebini sormuş ancak Sıla bu soruyu cevapsız bırakmıştı. Asıl Sıla’nın ona sormak istediği sorular vardı ve sordu. Sıla Tarık’a Meltem ile birlikte olup olmadığını soracaktır. Tarık ise hatırlamıyorum cevabını verecektir.

 

Meltem Sıla ve Tarık’ın arasını açmak isterken kendisi gördükleri karşısında şok olmuştur. Meltem Tarık ve Sıla’nın evlilik cüzdanlarını görmüş ve büyük bir şok yaşamıştı. Meltem, adeta saatli bir bomba gibidir. Sıla’nın okuyabilmek için Tarık’la evlendiğinden habersiz olan Meltem, onlara çok feci bir son hazırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*