Survivor 2018 21 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı 21 Mayıs Ödülü Ne? Survivor 2018 77. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’de 21 mayıs akşamı oynanan basket ödül oyunun galibi bayrak oyununda Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler oyunu 10-9 kazandı.
SURVİVOR 24 MAYIS İSTANBUL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2018 21 Mayıs akşamı yeni bir ödül oyunu oynanacak. Acun Ilıcalı uzun zamandı sır gibi sakladığı büyük ödülü açıkladı. bu büyük ödülü kazanan takım 21 ve 22 Mayıs akşamları oynanacak oyunlar sonrasında belli olacak. Bakalım bu güzel ve efsane ödülü kim kazanacak?

 

Survivor 2018 de daha önce hiç yapılmamış bir şey yapacak Acun Medya ekibi. Oynanacak 2 oyun sonrasında kazanan takımın yarışmacıları İstanbul’a gidecek ve 2 gün boyunca istediğini yapabilecek. Evet isterseler ailelerinin yanına, isterseler sinemaya isterseler cafeye okey oynamaya. Kısacası gönülleri ne isterse onu yapabilecekler. Evet bu ödül bana göre de efsane bir ödül olacağa benziyor.

Yarışmacıların bu ödülü duyduktan sonraki şaşkınları ekranlara yansımıştı. Bunun akabinde yarışmacılar oynanacak oyunlarda ellerinden gelenin fazlasını yapacaklardır. buda beraberinde sertliği ve agresifliği getirecektir. Dolayısı ile yarışmacılar bu iki oyunda birbirlerine tahammül edemeyerek kavga edebilirler.

 

Survivor’da İstanbul ödülünü’nün 1. etabındaki parkuru daha öncesinden biliyoruz. bu parkurda şanslar bana göre eşit olsa da Ünlüler bir tık daha güçlü durumdalar. Geçen hafta kazandıkları konforlu ada ve yatak ödülünden sonra dediğim gibi oyunları kazandılar. Bu akşamda ben Ünlüler’in şansının biraz daha fazla olduğu kanısındayım.

Gönüllüler takımında ise ada konseyi öncesinde oynanan ödül oyunu strese neden olacaktır. İsimleri çıkan 4 kadın yarışmacı zaten pek iyi durumda değiller. Birde oyundan sonraki konseyi düşündükçe kendilerini oyunlara veremeyebilirler. Ancak durum tam tersi de olabilir tabiki. Yani ödül hem İstanbul hem aile hemde istediğini yapma ödülü olunca kanacak takımı önceden kestirmek güç. Bakalım hangi takım kazanacak ve onları İstanbul’da göreceğiz.

Survivor 2018 21 Mayıs Fragmanı 77. Bölüm

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*