Survivor 2018 21 Mayıs Kim Elendi? Survivor 77. Bölüm Fragmanı

Survivor 21 mayis aksamı Gönüllülerin kadınlarının konseyinde Birsen Bekgöz elendi.

Survivor 21 Mayıs akşamı oynanacak ödül oyunundan sonra hangi yarışmacının adaya ve hayallerine veda edeceği de netlik kazanacak. Bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununu da Gönlüllüler takımı kaybetti ve tüm adaylar kendi takımlarından çıkmış oldu. Bakalım adaya veda edecek isim kim olacak detaylar analizimizde.

 

Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 10-3 gibi farklı bir skorla kaybettiler. Kaybedilen oyun sonrasında yapılan ada konseyinde Yağmur 4 oy alarak ilk elenme adayı oldu. Hilmicem ise 19 Mayıs akşamında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu ve Birsen’in ismini söyledi. böylelikle ilk iki isim belli oldu.

Gönüllüler takımı kaybedilen ilk dokunulmazlığın ardından hırslı bir şekilde 2. dokunulmazlığa çıktılar ancak işler bekledikleri gibi gitedi. Oyunun daha başlarında ardarda oyunlar kaybeden Gönüllüler takımı sonradan kendilerine gelseler de 2. dokunulmazlık oyununu da 10-7 kaybettiler. Bun oyunun ardından yapılan ada konseyinde Nagihan ve Damla 4’er oy alarak ikisi birden aday olmuş oldular.

 

Survivor 2018 21 Mayıs Kim Elendi?

Survivor 2018 21 akşamı bir SMS oylaması yapılmayacak. Daha öncesinden yapılan toplu SMS sonuçlarına göre bir yarışmacı adaya veda edecek. Gönüllüler takımındaki tüm kadın yarışmacılar bu hafta potada. Zaten Birsen ve Yağmur kaybedilen her dokunulmazlık oyunundan sonra kendilerini potada buluyorlar. Ama bu sefer bu potan çıkmaları biraz zor olacaktır.

21 Mayıs akşamı adaya veda eden isim bana göre Birsen olacaktır. Evet Birsen bu güne kadar bir çok elemeden çıkmayı başardı ancak bu sefer karşısında güçsüz isimler yok. Damla’nın elenmesi bana göre tam bir şok olur. Keza Nagihan da aynı şekilde. Nagihan’ın sevmeyeni olduğu kadar seveni de çok bana göre. Yağmur’unda oylarının Birsen’e göre bir tık üste olduğunu düşünüyorum. Bakalım adaya veda eden isim kim olacak? Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Survivor 2018 77. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*