Beni Bırakma 22 Mayıs 97 Bölüm Özeti Esin Hapisten Ne Zaman Çıkacak?

Beni Bırakma 97. bölümü ile 22 Mayısta ekranlarda olacak. Esin hakkettiğini buldu ve soluğu hapiste aldı. Hapiste yalnız gitmedi tabiki yanında ekürisi Yelizde vardı. Zeynep’in yanına düşen ikilinin yaptıkları Esmer’in yardımıyla yanlarına kar kalmadı. Bakalım Esin bu zulme daha ne kadar dayanabilecek?

Beni Bırakma 97. Bölüm

Zeynep’in hapishaneden çıkışta Emre yerine Bora’nın arabasına biner. Emre buna anlam veremez ve her ne kadar Zeynep’i çekip almak istese de gerek Hülya’nın gerekse Bora’nın engeliyle karşılaşır. Öte yandan, Sayar ailesinin evinde Zeynep’in gelişi için hazırlıklar biter. Cengiz’in bu duruma müdahil olması olayları zora sokar. Esin, Yeliz’e belli etmeden, Emre ile yaptığı anlaşma gereği içeriden çıkmak için gün sayarken, Esmer ve ekibinin büyük sürprizinden habersizdir. Meltem, Sıla ve Tarık’ın evli olduğunu öğrenir, öfkeden deliye döner. Tarık, Sıla’nın gidişine engel olmaya çalışır. Sıla ise Tarık’ın yanında kalmak için Tarık’a tek bir soru sorar. Her şey Tarık’ın vereceği cevaba bağlıdır.

 

Beni Bırakma’da Zeynep içerde günlerine devam ederken emre dışarıda düğün hazırlıklarına çoktan başlamıştı. Ancak Cengiz’in emre’den habersiz Zeynep’in yanına gitmesi ve ona emre’den ayrılmasını söylemesi üzerine işler biraz sarpa saracak. Emre Zeynep’in kimliğini alarak babasından habersiz nikah tarihini çoktan almıştır. Baba oğul Zeynep için bir kez daha karşı karşıya gelecektir.

Esin içerde Yeliz ile beraber ezilmeye devam ediyor. Esin kendisini ziyarete gelen kızı Cansu dan Vedat ve Hülya’nın başbaşa olduğunu öğrenmiştir. Esin adeta küplere binmiştir. Esin bunun bedelini Hülya’ya ödetmekte kararlıdır. Hülya’nın kocasını ayarttığını düşünen Esin aslında Vedat’ın Hülya’nın peşinde olduğunun farkında değildir. Esin hapisten çıkar çıkmaz Hülya’nın peşine düşecektir. Peki Esin hapisten ne zaman çıkacak?

 

Arkadaşlar Esin karakterine hayat veren Keiko Belir sosyal medya hesabından bir set fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğrafta Esin hastanede gayet şık bir şekilde görünüyor. Bu da demek oluyor ki Esin hapisten tahminimize göre 1 hafta içinde çıkacak.  Çünkü çekimler dizinin yayın tarihinden 1 hafta önde gidiyor. Bakalım Esin çıkınca yine neler tezgahlayacak?

Tarık ve Sıla mutlu bir tatildeyken Meltem onlara bu günlerini zehir etmiştir. Onları gizlice takip eden Meltem Tarık’ın Sıla’ya hazırladığı odayı görünce iyice hırslanmış ve gözyaşlarına hakim olamamıştır. Size daha öncede dediğim gibi Tarık ile ondan habersiz olarak çektiği fotoğrafları Sıla’ya vermiştir. Sıla normalde Tarık’ın böyle birşey yapacağına imkan vermese de gördükleri fotoğraflarda gerçektir.

Sıla muhtemelen Tarık’a bir şey demeyecek ve bunları içine atacak. Ancak Tarık’a karşı da ister istemez bir tavır takınacak. Tarık’ın bunu farketmesi üzerine Sıla gördüklerini Tarık’a anlatacak ama Tarık fotoları bilmediği için böyle birşeyin olmadığını söyleyecek. Ancak sonrasında Meltem’in evinde uyuduğu geceyi hatırlayacak ve Meltem’in yeni bir oyun yaptığını anlayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*