Survivor 2018 Sema Yarışmadan Ayrılacak mı? Survivor Sema’nın Sağlık Durumu 2018

Survivor’da 20 Mayıs akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. 20 Mayıs akşamı oynanan oyundan çok Sema’nın bilerek kendisine zarar vermesi akıllara Sema yarışmadan ayrılmak zorunda mı kalacak sorusunu getirdi?

 

Sema bilindiği gibi kadınlar arasında daha Survivor 2018 başlamadan önce favori olarak gösterildi.  Sema 20 Mayıs akşamı oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyunun da kaybettiği oyun sonrasında oturdukları yere gelerek çatlak olan elini ” yeter artık kırılacaksan kırıl” diyerek sert bir şekilde vurdu. Yarışmada oyunu kaybetmesinin sebebini eli olarak gören Sema Aydemir hırsını elinden çıkardı.

Sema’nın elini vurmasının ardından Doktor Metin Kuş yaptığı ilk teşhiste Sema’ya elini alçıya alacağını belirtiyor. Sonrasında doktor Sema’ya pişman olup olmadığını soruyor ve Sema’dan ilginç bir yanıt alıyor. Sema pişman olmadığını dile getiriyor. Sema yarışmadan ayrılmak mı istiyor desek olmaz çünkü Sema’nın hırsını ve gücünü biliyoruz. Peki Sema yarışlara tekrar dönebilecek mi?

 

Sema Survivor dan Ayrılacak mı?

Sema’nın elindeki çatlak yine kendine hakim olamaması sonucu elini bir yere sertçe vurmasından kaynaklanmıştı. Bunun arkasından eline bandaj sarılmış ve oyunlara zorda olsa devam etmişti. Ancak bu sefer yaptığı hata Acun’u da hayretler içinde bıraktı. Sema’nın son durumuna gelecek olursak; Sema bana göre yarışmalara bir süre ara verecek ve sonrasında Survivor’a devam edecek?

 

Sema Tekrar Ne Zaman Yarışacak?

Sema’nın sağlık durumu henüz netlik kazanmadı. Ancak ben halihazırda bulunan çatlaktan başka sorun olacağını düşünmüyorum. Sema’nın eline alçı yapılacak ve bu alçı çıkınca yarışlara kaldığı yerden devam edecektir. Bu sürede 2-3 haftayı bulacağı kanısındayım.

 

Survivor Sema’nın Sakatlandığı Görüntüler

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*