Survivor 2018 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 76. Bölüm Fragmanı 2018

Survivor da 20 Nisan akşamı belli olan elenme adayı Nagihan ve Damla oldu. Akabinde Nagihan takım arkadaşlarına zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Survivor da 2. Dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Gönüllüler takımı sonradan açılsa da bu yeterli olmadı ve Ünlüler takımı 10-7 kazandılar. Gönüllüerden kimin isminin çıkacagıni size buradan bildirecegiz.

Survivor 2018 20  Mayıs akşamı haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Haftanın ilk dokunulmazlığını alan Ünlüler takımı bu oyun öncesi avantajını elinde bulunduruyor. Bakalım bugünkü dokunulmazlığı da alabilecekler mi?

 

Survivorda bu hafta 19 Mayıs akşamı oynanan 1. dokunulmazlık oyununda Ünlüler Gönüllülere karşı 10-3’lük bir üstünlük kurmuşlardı. Gönüllüler takımı 1. dokunulmazlık oyununda hiçbir varlık gösterememişlerdi. Gönüllüler takımı düşüşe mi geçiyor acaba?

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında yapılan ada konseyinde Yağmur’a 4, Murat’a 3, Damla’ya ise 1 oy çıkmış ve Yağmur ilk elenme adayı olmuştur. Akabinde bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Hilmicem oldu ve Birsen’in adını verdi. Böylelikle haftanın elenme adayı ilk iki ismi belli oldu.

Gönüllüler takımında 20 Mayıs akşamı oynanacak oyunda büyük bir kenetlenme görebiliriz. Zira kimse adasından anlaşamasa bile birisinin gitmesini istemiyor. Gönüllüler bu 2. dokunulmazlık oyununu kazanarak Mustafa Kemal’in potaya çıkmasını bekliyorlar. Bana göre Ünlüler kaybeder ve Mustafa’da bireysel dokunulmazlığı alamazsa kesin aday olacaktır.

 

Bunun yanı sıra 20 Mayıs akşamı seyircile üzücü bir haber alabilir. Survivor 76. Bölüm fragmanında Sema uzun süredir sakat olan elini sinirle “kırılacaksan kırıl” diyerek oturdukları platforma vuruyor. Bunun üzerine doktor gelerek alçıya alınacağından behsediyor. Bakalım Sema elindeki çatlak yüzünden Survivordan ayrılacak mı?
SEMA’NIN SON DURUMU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

Survivor 20 Mayıs Fragmanı 76. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*