Survivor 2018 19 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 75. Bölüm Fragmanı 2018

19 Mayıs akşamı oynanan 1. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlığı Hilmicem aldı. Eleme adayları tahminimize göre Yağmur ve Birsen olacaktır demiştik ve öyle de oldu.

Survivor 2018 19 Mayıs akşamı kritik bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Takımlarda durumlar oldukça gergin. Mustafa Kemal ve Hilmicem arasında başlayan tartışma dünde Nagihan ile Mustafa Kemal arasında yaşandı. Bakalım bu restleşmelerin sonucunda neler olacak?

 

Survivorda 18 Mayıs akşamı oynanan oyunlarda bir denge söz konusuydu. İlk oyunu 10-3 gibi net bir skorla kazanan Ünlüler başarılarını ikinci ödül oyununda devam ettiremediler ve yenilen taraf oldular. Gönüllüler akşamın 2. ödül oyununu 10-2 i alarak Ünlülerin altında kalmadılar.

Survivor da 19 Mayıs akşamı çok önemli ve stresli bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Birleşme haftasından bu yana takımlar neredeyse eşit sayıda oyun kazandılar. Gönüllüler takımı şuanda 8 kişi, Ünlüler takımı ise 6 kişi kalmış durumdalar. Ünlüler bu oyunu kaybederlerse büyük bir yara alırlar.

 

Survivor 2018 de birleşme haftası sonrası gerginlikler artmış durumda. Özellikle Mustafa Kemal’e bir haller oldu. Gereksiz ve hoş olmayan triplere giren Mustafa Kemal son olarak takım arkadaşı Turabi ile Nagihan yüzünden tartıştı. Turabi Nagihan’ın haklı olduğu kanısında olduğu için Mustafa Kemal’in yüzüne karşı bunu dile getirdi.

Survivor 2018 19 Mayıs akşamı oynanan oyunda Gönüllülerin şansının bir tık daha fazla olduğunu düşünüyorum. Dünkü oyundan karınları biraz daha tok. Bundan da önemlisi aşırı hırslanmış durumdalar ve Mustafa Kemal’in gitmesini istiyorlar. Eğer oyunu Ünlüler kazanırsa ve Mustafa bireysel dokunulmazlığı alamazsa kesin aday olur.

 

Eğer Gönüllüler takımı 1. ve 2. oyunu kaybederlerse Yağmur ve Birsen gitme adayı olarak ön plana çıkacaktır.

Survivor 2018 75. Bölüm Fragmanı

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*