Survivor 2018 18 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı 18 Mayıs Ödülü Ne? Survivor 2018 74. Bölüm Fragmanı

Survivor 18 Mayıs ödülünü kazanan takım Ünlüler oldu. Ödül ise bilgisayar ödülü yemek. Ardından oynanan 2. oyunda Gönüllüler takımı adeta 17 Mayısın acısını aldılar ve 10-2 kazandılar.

Survivor 2018 18 Mayıs akşamımı yeni bir ödül oyunu daha oynanacak. Yemek ödüllü oyunda yarışmacılar hırslı ve kararlı tavırları ile dikkat çekiyor. Birleşme haftası sonrası oynanan oyunlarda Ünlüler 3 Gönüllüler ise 2 oyun kazandılar. 17 Mayıs akşamı oynanan yemek ödülünün galibi Ünlüler oldu ve T-Bon et ile beraberindeki püre ve haşlanmış sebzelerden oluşan menünün sahibi oldular.  Ardından oynanan İletişim oyununun galibi ise Gönüllüler oldu. 18 Mayıs akşamı Nagihan ve Mustafa Kemal neden tartıştı? Haberin devamında

 

Aslında 17 Mayıs akşamı oynanan yemek ödülü oyunda benim favorim Gönüllüler takımıydı. Oyunda havuz etabı olduğu için favori olarak Gönüllüleri görmüştüm ancak durum öyle olmadı. Gönüllüler oyuna konsantre olamadı ve büyük bir hezimete uğradılar. Havuzda çok iyi olan Hilmicem bile oyun alamadı. durum böyle olunca kaybetmekte kaçınılmaz oldu. Bakalım bu akşamki oyunu alabilecekler mi?

 

Survivor 2018 18 Mayıs ödül oyununda Mustafa Kemal Nagihan’ı adeta çileden çıkartıyor. Mustafa Kemal son zamanlarda gereksiz bir gerginlik içinde. 17 Mayıs akşamı oynanan iletişim oyununda da Hilmicem ile oynadığı ve kazandığı oyun sonrasında İngilizce olarak bir küfür etmişti. Bu lafının ardından Hilmicem ve takım arkadaşları Mustafa’ya tepki verdiler. Mustafa’nın yanında yer alan kendi takımıda onun arkasında durunca ortalık bir anda gerildi. Ancak Mustafa Kemal’in bu hareketinin savunulacak hiçbir yanı yok bence.

 

Nagihan Neden Ağladı?

Mustafa Kemal 18 Mayıs akşamı bu seferde Nagihan’a çattı. Mustafa Kemal ile Nagihan arasında yaşanan krizin nedeni ise; Nagihan’ın oyun bittikten sonra deneme atışı yapması üzerine Mustafa’nın ona laf atmasıydı. Arkasından Nagihan sinirlendi. Ümit Karan’ın da gülmesi Nagihan’ın sinirlerini iyice bozdu. Oyun bitiminde ise Nagihan gözyaşlarına hakim olamadı. Ben burada Nagihan’ın çabuk alev alan bir karakter olduğu için bunu bilen Ünlüler üzerine gidilerek psikolojisini yıpratmaya çalışıyorlar bana göre. Nagihan’dan özür dileyen isim ise takım arkadaşları adına Turabi oldu. Böylelikle bana göre Turabi çok erdemli bir davranış sergiledi.

Survivor 18 Mayıs Fragmanı 74. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*