Beni Bırakma 21 Mayıs Özeti 96. Bölüm Tahminleri Cengiz’in Başı Dertte

Beni Bırakma 96. bölümü ile 21 Mayıs ta ekranlarda olacak. Beni Bırakma 96. Bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak sizlere önümüzdeki hafta olacaklar ile alakalı bir kaç tüyo verebiliriz. beni bırakma Esin hapse girerek nihayet hakettiğini bulmuştur. İçerde Zeynep’e çektirdiklerinin bedelini ödemeye devam edecektir.

 

Beni Bırakma’da Emre çok zor günlerin sonucunda Esin’i hapse attırmayı başarmıştı. Esin ve Yeliz burada birbirlerine düşmüşlerdir. Zeynep’i karşılarında gördüklerinde ise başlarından aşağı kaynar su dökülmüştü adeta. Ancak bu süreçte hem Zeynep’in hemde annesi Hülya’nın kendisi için söylediklerine katlanmak zorunda kalmıştı. Ama sonunda herşey planladığı gibi olan Emre Zeynep’e olan aşkını bir kez daha ona söylemiştir. Emre ve Zeynep’i güzel günler beklemektedir bu hafta. Emre herşeye rağmen sevdiği kızın elini bırakmayacaktır.

 

Esin’in hapiste olması bana göre en fazla kocası Vedat’ı sevindirdi. Kızı için üzülse de Vedat Esin’in burnunun sürtmesinden de memnun. Ayrıca Vedat Esin’in içerde olmasını fırsat bilerek Hülya’ya olan aşkını söylemesi ikili arasında güzel günlerin başlayacağının habercisi bana göre. Zaten ikisi de birbirinden hiç vazgeçmemişlerdi. Vedat Esin ile evlense de Hülya onun aklının hep bir köşesinde duruyordu. Bu ikilinin aşk yaşaması için biraz daha zaman var.

Cengiz ise iki oğlu ile uğraşmaktan başka iş yapmamaktadır şu aralar. Tarık ve Sıla meselesi gündemdeki sıcaklığını korurken Emre’nin Zeynep ile evlilik hazırlıklarına başlaması Cengiz’i bir kez daha sinirlendirmiştir. Cengiz’in gözleri adeta kördür. Oğulları için hayırlı olan iki kızı da gelini olarak istememektedir. Bakalım Cengiz’in önünde duran oğulları sevdikleri kızlar ile evlenmeyi başaracaklar mı?

Bu hafta Emre ve Zeynep cephesinde mutluluk hakim olacakken Tarık ve Sıla cephesinde aynı şeyleri söylemek pek mümkün olmayacak. Tarık ve Sıla tatilde iken Meltem daha önce çektiği fotoğrafları Sıla’ya göstermiştir. Sıla ise Tarık’ın böyle bir şeyi nasıl yaptığına anlam veremez. Sıa bana kalırsa tatilini ve Tarık’ı orada bırakarak geri Ankara’ya dönecektir. Yani Tarık’ın kendisini Sıla’ya tekrardan anlatması gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*