Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı 17 Mayıs Ödülü Ne? Survivor 2018 73. Bölüm Fragmanı

Survivor 17 Mayıs iletişim oyunu 9-9oldu ve bayrak yarısına kaldı. Bayrak yarışında oyunu Gönüllüler kazandı.

Survivor 17 mayis ödülü T-Bon et ve yanında patates püresi ile haşlanmış sebzelerden oluşan bir menü oldu. Bu oyunu Ünlüler takımı 10-1 lik gibi net bir skorla kazandılar.

Survivor 2018 de 17 Mayısta yeni bir ödül oyunu daha oynanacak. Ödülün ne olduğunu sizlere belli olunca buradan bildireceğiz ama ödül baya güzel bir şeye benziyor. Yarışmacılar ayrıca bu akşam iletişim oyunu oynayacaklar. Damla ve Adem de bugün ailleri ile buluşacaklar. Survivor 2018 17 Mayısta oynanan oyunda yemek ödülünden çok Hilmicem ve Mustafa Kemal’in tartışması dikkat çekti. Peki bu ikili neden tartıştı.

 

Survivor da 17 Mayıs akşamı oynanan oyun bana Gönüllüler takımına daha uygun gibi geliyor. Zaten bundan önce aynı parkurda oynanan oyunu Gönüllüler takımı kazanmayı başarmışlardı. Bunun sebebinin ise Gönüllülerde Hakan, Hilmicem ve Murat’ın suda hızlı olmasına bağlıyorum. Zaten bu oyunda havuzdan önce çıkan yarışmacı genelde sayıyı da alıyor. Bakalım tahminimizde yanılacak mıyız?

Survivor 2018 de 17 mayıs akşamı yarışmacılar karınları doyurmak için bilindik bir oyun oynayacaklar. Son olarak oynanan oynanan baraka ödülünü Ünlüler takımı kazanmayı başarmışlardı. Baraka ödüllerinde yarışmacıların karınları doymasa da çok fazla rahat bir yerde uyudukları için daha zinde bir şekilde yarışlara çıkıyorlar. Durum böyle olunca da diğer yarışmaları kazanma olasılıkları biraz olsun artıyor. Bakalım Ünlüler bu oyunu alabilecekler mi?

 

Ünlüler takımında Turabi sıkıntısı devam ediyor. Yarışma sonuçlanıncaya kadar da bitecek gibi durmuyor. Turabi artık adada sadece yatıp kalkan biri. Kimse ile iletişim kurmuyor ve muhattap olmuyor. Oyunlara çıkıldığında ise takımının yanında yer almıyor. Gönüllüler takımından kim kendisini seçerse o oyuna çıkıyor. Ünlülerde ise bu durum artık can sıkmaya başladı. Turabinin bu tavırları yüzünden streji yapamıyorlar ve sayıları Gönüllüler takımına kaptırıyorlar.

Survivor 17 Mayıs Hilmicem ve Mustafa Kemal Kavgası

Survivor 2018 17 Mayıs akşamı oynanan oyunda Hilmicem ve Mustafa Kemal arasında başlayan tartışma daha sonra Adem ve Murat’ında dahil olduğu bir kavgaya dönüşecek. Fragmandan anladığımız kadarıyla Hilmicem ve Mustafa Kelam bir oyuna çıkacaklar. Bu oyunda Hilmicem galip gelecek ve Mustafa Kemal’in ağzından bir küfür çıkacak. Hilmicem ise bunu Mustafa’ya soracak bana mı dedin diye. Mustafa ise Hilmi’ye alınma diyerek cevap verecek ve sessiz sakin Hilmicem zıvanadan çıkacak. Murat Hilmicem’in yanında yer alması ve Mustafa’ya haksız olduğunu söylemesi üzerine tartışma tekrar ateşlenecek. Ama sorun giderilecektir.

Survivor 2018 73. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*