Beni Bırakma 18 Mayıs 95 Bölüm Özeti Cengiz Emre ve Zeynep’e Engel Olur

Beni bırakma haftanın finalini 90. bölüm ile yapmaya hazırlanıyor. Esin ve Yeliz için ilahi adalet tecelli etti ve hapishaneyi boyladılar. Bununla da kalmadılar Zeynep’in koğuşuna geldiler. Şimdi Zeynep buranın yerlisi durumunda ve hapisteki belalı esmer’in de sevdiği birisi. Esmer içerde Esin ve Yeliz’in hakkından gelecektir. Beni Bırakma 18 Mayıs fragmanı 95. Bölüm Özeti.

 

Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti

Emre Yeliz ve Esin’in gözünün yaşına bakmamış ve onları hapse tıktırmıştı. Gerçek hayatta Yeliz ve Esin’in aynı koğuşa düşmesi imkansız ama dizimizde Esin ve Yeliz Zeynep’in yanına düştüler. Zeynep’in hapisteki arkadaşı ise belalı Esmer. Esmer, Zeynep’e yapılanları hem Yeliz’in hem de Esin’in burnundan fitil fitil getirir. Cengiz Zeynep’i hapishaneden ziyarete gelir. Zeynep kimin geldiğini bilmeyerek gittiği görüşme salonunda büyük bir şok yaşayacaktır.  Cengiz Zeynep’e gelerek Emre ile evlenmesini istemediğini söyler.Emre ise bu durumdan habersiz evlilik hazırlıklarına tam gaz devam eder. Emre Zeynep’in aklandığını ve mutlu bir yuva kurmalarının önünde hiçbir engelin kalmadığını düşünmektedir. Emre Zeynep’ten beklediği sıcaklığı bulamayınca ne olduğunu sorar ve babasının Zeynep’i ziyarete geldiğini öğrenir. Ayrıca Emre hapishaneye Zeynep’e ziyaret için geldiğinde, Zeynep hiç beklemediği büyük bir sürprizle karşılaşır. Zeynep hapisten çıkacak mıdır? Bence burada Zeynep’in karşılaşacağı sürpriz hapisten çıkacağı haberi olacaktır. Zeynep bu bölümde hapisten çıkabilir veya 91. bölümün başında çıkabilir?

 

Öte yandan yıllar önce tozlu raflarda kalmış Hülya ve Vedat’ın birbirlerine olan aşkı, Vedat’ın yeniden cesaretini toplayıp Hülya’yı sevdiğini söylemesiyle küllerinden doğmaya çok yaklaşır. Ancak Hülya’nın bazı çekinceleri vardır. Bunca olan şeyden sonra mutlu olmanın imkansız olduğunu düşünen Hülya Vedat’a ilk etapta olumlu yanıt vermeyecektir. Ancak biliyoruz ki ne Vedat ne de Hülya birbirlerinden hiç vazgeçmemişlerdir kalplerinde. Bakalım Zeynep babasına Hülya ise tek aşkına ne zaman kavuşacaklardır?

Tarık ve Sıla birlikte tatile çıkma kararı almışlardı. Meltem bunu daha onlar tatile çıkmadan engellemeye çalışsa da başarılı olamamıştı. Cengiz’in aklına girerek Tarık’ın işlerini aksattığını ve toplantılarının olduğunu söyleyen Meltem Cengiz’i inandırmış ancak Tarık’ın gerçekleri babasına anlatmasıyla foyası ortaya çıkmıştı bir kez daha. Meltem’in şimdiki planı ise daha can alıcı yerdendir. Aslında Meltem’in bu planının ayakları geçtiğimiz bölümlere dayanıyor. Nasıl mı?

Meltem planına başlar, Sıla’nın ömür boyu Tarık’tan ayrı durması için bir hazine gibi sakladığı fotoğrafları Sıla’ya gösterir. Meltem’in Sıla’ya gösterdiği fotoğraflar ne zaman çekilmişti? Durumdan habersiz olan Tarık, gerçekleri öğrendiğinde dengeler tamamen değişir. Meltem bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta sahte intiharla Tarık’ın ve ailesinin gözünü boyamıştı. Meltem’in gerçekten intihar ettiğini düşünen Sayar ailesi onu evlerinde misafir etmişlerdi.

 

Meltem ise bir süre sonra bu fotoğraflı planını devreye sokmak için kendi evine gitmişti. Buraya onu merak ettiği için gelen Tarık’ın içeceğine ilaç koyup onu uyutan Meltem ise yanına sokularak birlikte fotoğraflarını çekmişti. İşte Meltem’in tatilde Sıla’ya göstereceği fotolar bu fotolar olacaktır. Bakalım Sıla’nın bunlara tepkisi ne olacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*