Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Özeti 23 Mayıs Fragmanı Tahir Nasıl Kurtulacak?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz de yine heyecan hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Tahir ile Nefes’in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilmişti. Vedat’ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemişti. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat’ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir’e nefretinde bulmuştu.

 

Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştı. Tüm Karadeniz’i susturan cesareti tek bir şeye söz geçirememişti; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes’tedir. Tahir’in deli fırtınasını sadece Nefes’in şefkati ve inadı dindirecektir.Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan’ı, Nefes’e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir.Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil’in, intikam için peşinde olduğudur.Tahir’in merhameti mi, Cemil’in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

 

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölümde Neler Olacak?

Tahir sevdası için tüm Karadeniz e baş kaldırmıştır. Fakat bu sefer işler hiçte istediği gibi gitmemektedir. Bir yanda sevdası diğer yanda vicdanı vardır. Mercan ın intihar olayı Tahir i derinden sasacaktır. Tahir in Cemil in kendisini vurması ise cabasıdır. Tahir i ilerki bölümlerde çok zorlu bir süreç bekleyecektir.

Cemil Tahir i vurduktan sonra Tahir hastaneye kaldırılacaktır ve yaşam mücadelesi verecektir. Bu durum ise Vedat ın ekmeğine yağ sürecektir. Tahir in hastanede olup Nefes in yanında olmaması Vedat ın kirli oyunlarına zemin hazırlayacaktır. Bu durumu kullanacak ve yine Nefes i kaçırma planları yapacaktır. Fakat unuttuğu bir şey vardır. Nefes artık bir Kaleli gelinidir. Tahir yoksa Yangazlar ve Mustafa Nefes e sahip çıkacaklardır.

Diğer yandan Tahir in annesi Saniye hanım yaşananlardan yine Nefes i sorumlu tutacaktır. Mercan ın intihar etmesi Tahir in vurulması Nefes e olan düşmanlıkların artmasına neden olacaktır. Mercan ın ailesi ise Kaleli ailesinden iyiden iyiye nefret etmektedir.  Fakat ilerki Mercan ın intihar etmesinin Tahirle bir ilgisi olmadığını anlayacaklardır.Mercan iyileştiğinde ailesine bunun Vedat ın işi olduğunu anlatacaktır. işte o zaman işler iyice karışacaktır. Fakat yinede Tahir yüzünden olduğunu düşüneceklerdir.

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Fragmanı 

Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır.Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

2 yorum

  1. Merhaba benTurkmenistandan izleyciyim. Remezan ayiniz kutly olsun.
    Nolur Tahir olmesin Nefes icin yasasin. Yetdi artik Vedat.birakinda mutly olsunlar Nefes ile Tahir .Yengem Asiye seni cokkkkk seviyorus…….. Balimida … Yigit dayan …Ceylana cok uzuldum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*