Beni Bırakma 17 Mayıs 94 Bölüm Özeti Esin ve Yeliz Zeynep İle aynı Koğuşta

Beni Bırakma’da dizinin başladığı günden beri beklenen olay nihayet gerçekleşir. Esin uzunca bir aradan sonra hak ettiği yere hapishanaye girmiştir.  Esin yalnız değil Yeliz ile beraber hapse girmiştir. Bakalım Esin burada uzun kalacak mı yoksa yeni bir pazarlıkla hapisten çıkacak mıdır?

 

Beni Bırakma 94. Bölüm Özeti

Emre Esin’in Bora’nın evinde olduğunu öğrenmiş onun peşine düşmüştü. Emre Bora Esin’i evden kaçırırken yakalamış ve elindeki delil ile birlikte onu polise teslim etmişti. Esin ne kadar dil dökse de başarılı olamamıştır. Emre geri adım atmamış ve Esin’in Zeynep’i çıkarma teklifini reddetmiştir. Esin başından beri birlikte olduğu Yeliz ile beraber hapsi boylamıştır. Esin ve Yeliz burada masum bir kıza yaptıklarının bedelini ödeyecektir.

 

Esin ve Yeliz, Zeynep’in koğuşuna düşer. Esmer, Zeynep’e yapılanları hem Yeliz’in hem de Esin’in burnundan fitil fitil getirir. Esin ve Yeliz koğuşun bütün pis işlerini yapmaktadırlar. Esmer Zeynep’e yapılan bu kötülüklere kayıtsız kalamaz ve Esin ve Yeliz’in tepesine biner adeta.  Zeynep’in çıkmasına sayılı günler kala Emre, Zeynep ile evlenmek için harekete geçer ama Cengiz’in engeliyle karşılaşır.Emre’nin hayalleri adeta yıkılmıştır. Zeynep ile mutlu bir yuva kurabilmek için onca eziyete katlanan ve sevdiği kızın masumluğunu ispat etmek için çekmediği çile kalmayan Emre yeni bir sorunla daha savaşmak zorundadır. Babası Cengiz oğlunun Zeynep ile kesinlikle birlikte olmasını istememektedir. Zeynep’e atılan lekenin izlerinin gitmeyeceğini düşünen Cengiz çiftin önündeki en büyük engeldir. Hülya ise kızının yeniden aynı şeyleri yaşamasından endişe etmektedir.

 

 

Tarık ve Sıla tatillerine başlamış, yaşanan kötü günlerin acısını çıkartırcasına romantik anlar yaşarken, Meltem büyük bir sürpriz olarak odalarında onları bekler. Meltem arkasına Cengiz’i de almış Tarık ve Sıla’ya huzur vermeme derdindedir. Tarık ise ne olursa olsun mutlu tatilleri bozmayacak ve Meltem’e ağzının payını verecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*