Kadın 30.Bölüm Özeti 22 Mayıs Fragmanı Enver Sarpı Öğrenir

Yayınlandığı günden beri listelerde en üst sıralarda yer alan Kadın yine heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu haftaki bölümde Bahar tüm çaresizliklere rağmen hayata sıkı sıkı tutunmaya devam etmişti. Arifle olan yakınlaşması çocuklarından da gözünden kaçmamıştı ve Arif i babaları olarak görmek istemişlerdi. Diğer yandan Alp için artık çoğu şeyin düğümleri çözülmeye başlamıştı.

 

Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak. Bahar a diğer kardeşinin iliği olacak mı? Bahar bir kardeşi daha olduğunu öğrenecek mi?  Enver sarp ı bulacak mı? Hatice Sarp a herşeyi anlatacak mı? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizin detayında.

 

Kadın 30.bölümde Neler Olacak ?

Geçtiğimiz hafta yine heyecanlı sahnelere yer veren Kadın da gelecek hafta oldukça adrenalinli sahneler yer alacak. Yusuf un kumar sonucu kaybettiği evini Seyfullah sayesinde geri alan Arif ve Bahar beraber mutluluk yaşayacaklardır. Arif in her zor anlarında yanlarında olması Nisa ve Doruk u da etkileyecektir. doruk ve Nisan bu durumdan dolayı ve daha bir çok sebepten dolayı Arif in babaları olmasını isteyecektir. Bahar ise bu durum karşısında derin düşüncelere dalacaktır. Arif ise gün geçtikçe Bahar a olan duygularına karşı koyamayacaktır.

Diğer yandan Şirin sarp ın tekrar kendisini sevdiğini düşünecektir. Levent i ise sadece Sarp a ulaşmak için bir aracı olarak kullanacaktır. Levent ise bu durumdan fazlasıyla rahatsız olacaktır. Öyleki Levent kısa zaman sonra safını değiştirecektir. İşler böyle devam ederken Haticenin sarp ı görmesi hiç te hoş olmayacaktır. Tabiki Haticede Bahar a Sarp ın yaşadığını söylemeyecektir.

Diğer yandan Pırıl ise Sarp ı hiç yalnız bırakmayacaktır. Sarp ın gerçekleri öğrenip kendisini terrk etmesinden anbean korkmaktadır. Gerçekler ortaya çıktığı zaman Alp Pırıl ı terk edecektir. Pırıl ise bu durumdan çok korkmaktadır. Sarp ın annesi Pırıl içi,n her zaman bir tehlike arzetmektedir. Pırıl bu durumun içinden sıyrılmak için elinden geleni yapacaktır.

Kadın 30.bölüm Fragmanı 

Kadın 30.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*