Beni Bırakma 16 Mayıs 93 Bölüm Özeti Esin ve Yeliz Beraber Hapse Girer

Beni Bırakma’da beklenen son geliyor mu? Esin ve Yeliz gerçekten hapse girecekler mi? Beni bırakma 93. bölümü büyük bir heyecana sahne olacak. Tarık ve Sıla birlikte ilk tatillerine giderler. Mehmet Sıla’ya İlan-ı Aşk eder. Beni Bırakma 16 Mayıs özeti sizlerle…

Beni Bırakma 93. Bölümde Neler Olacak?

Emre Esin’in hastaneden kaybolmasının ardından Esin’i aramaktadır. Emre Esin’in bu işi yalnız yapamayacağını ve bu işte ona yardım eden kişinin Bora olduğunu öğrenmiştir. Esin, şikayetini geri çekip Zeynep’i kurtarmanın karşılığında Emre’den kendi özgürlüğünü ister. Bakalım Emre Esin’in bu teklifini kabul edecek mi?

Emre bir taraftan Zeynep’i hapisten kurtarmak istese de Esin’in de cezasını sonuna kadar çekmesini istemektedir. Bu yüzden Emre ise verdiği karardan dönmek istemez ve Esin, hapsi boylar. Bence Emre Zeynep’i hapisten kurtaracak bir delil bulur. Zeynep hapisten çıkarken Esin gerçekten hapse girecek midir? Sizler de bu konudaki yorumlarınız bize aşağıdan yazabilirsiniz.

 

Tarık, başta Cengiz olmak üzere bütün aileye Sıla ile nişanlanacağını söylemiştir. Cengiz’in karşı çıkmalarına rağmen Tarık, Sıla ile mutlu bir hayat kurmakta kararlıdır. Meltem ise Sıla ve Tarık’ın bu mutluluklarını başlarına yıkmak için harekete geçer.

Tarık ve Sıla karı koca olarak geçirecekleri ilk tatilin heyecanını yaşar. Mehmet ise bu durumu öğrenir, Sıla’ya karşı hissettiği duyguları bastıramaz ve konuşur. Öte yandan Meltem ise bir şekilde Tarık ve Sıla’nın gideceği oteli öğrenir. Meltem bu tatili Sıla ve Tarık’a zehir etmek için harekete geçer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*