Beni Bırakma 15 Mayıs 92 Bölüm Özeti Esin Hastaneden Kaçar

Beni Bırakma 15 Mayısta 92. bölümü ile saat 14:45 de Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma’nın 92. bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak bizleri nelerin beklediğini sizler için yorumlayacağız. Beni Bırakma Esin hastaneden Bora’nın ve adamı Sadık’ın yardımıyla kaçmayı başarmıştır. Bora ise Esin’e yardım edecek ve oda Zeynep için şikayetinden vazgeçecek. Böylelikle Bora Zeynep’in gözünde bir kahraman olacak. Bakalım Bora’nın planı tutacak mı?

Beni Bırakma 92. Bölüm Özeti

Emre, Esin’in hastaneden kaçmasında Bora’nın parmağının olduğunu keşfeder ve Esin’i yakalamak için Bora’nın evine gider. Öte yandan Esin kendi derdine düşmüş, Bora’dan kamera kayıtlarını alıp izini kaybettirmenin peşindeyken hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Tarık, başta Cengiz olmak üzere bütün aileye Sıla ile nişanlanacağını söylemiştir. Cengiz’in karşı çıkmalarına rağmen Tarık, Sıla ile mutlu bir hayat kurmakta kararlıdır. Meltem ise Sıla ve Tarık’ın bu mutluluklarını başlarına yıkmak için harekete geçer.

 

Beni Bırakma’da Zeynep hapiste zor günler geçirmektedir. Zeynep bir yandan kendisine atılan iftiradan nasıl kurtulacağını düşünürken diğer taraftan hapisteki kadınların kendisine yaptıkları kötülüklerle uğraşmaktadır. Hapisteki hanım ağalar sinsi bir plan hazırlayarak onu lavaboya götürmüşler ve burada Zeynep’i şişlemişlerdi. Zeynep Emre’den tüm gerçekleri öğrenmiş ve kalbi biraz olsun huzurla dolmuştu. Tam bu sırada yaralanması “bu Zeynep!in de ne çok çilesi varmış ” dedirtti izleyicilere.

Emre ise dışarıda Esin’i hapse attırmak için Yeliz aracılığı ile elde ettiği görüntüleri polis arkadaşı Murat’a vermişti. Emre bir taraftan Esin belasıyla uğraşırken diğer taraftan Zeynep’i bu zor günlerinden kurtarmanın peşindedir. Esin’in hastaneden kaçmasına yardım eden Bora polislerden görüntüleri de almak isteyecektir. Ama başarılı olmayacaktır.

Tarık ise Meltem’in tüm yalanlarını öğrenmiştir. sıla’ya inanmayıp Meltem’e inandığı için kendisini suçlamaktadır. Sıla’nın da Tarık’a kırgınlığı devam etmektedir. Meltem’in bu süreçte yanındaki kişi ise Cengiz olacaktır. Cengiz bir türlü Meltem’in bunları yapmış olduğuna inanmamaktadır. Ancak gerçekleri öğrenmesi çok zaman almaz. Seher, Cengiz ve Arzu Sıla’dan özür dileyerek kendilerinin affedilmesini isteyeceklerdir. Sıla’ ise uzatmadan onları affedecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*