Survivor 2018 12 Mayıs Sembol Oyunu Kimler Kazandı? Survivor 2018 69. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 12 Mayıs akşamı Acun Medya ve tüm survivor yarışmacıları arasında bir futbol müsabakası ve bil bakalım oyunu oynanacak Ayrıca Survivor 2018 de 12 Mayısta finale kalan yarışmacılar sembolü kazanarak ailelerini yanlarına getirmek için yarışacaklar. Finale kalan 4 ismin aileleri telefonlarının başında evlatlarının kazanması ile kendilerine gelecek güzel haberi bekliyorlar. Bakalım kimin ailesi birleşmeden çocuğunun yanında olabilecek?

Acun Medya ve Survivor 2018 Futbol Maçını Kim Kazandı? TIKLAYINIZ…

Survivor 2018 de 13 Mayıs birleşme partisi akşamı oynanan son oyun olacak. 11 Mayıs akşamı sembol oyununda yarı final akşamıydı. 11 Mayıs akşamı oynanan oyunda kadınlarda Birsen, Yağmur ve Damla yarışmışlardı. Damla ve Yağmur finale çıkan isimler olurken Birsen bireysel sembol oyununa veda eden isim oldu.

 

Survivor 2018 11 Mayıs erkekler yarı finalinde ise Turabi, Ümit Karan, Edem ve Hilmicem yarıştılar. Hilmicem dünkü yarışlarda hiç yenilmedi ve rakiplerinden sayılar götürdü. Hilmicem’in finaldeki rakibi ise Adem oldu. Turabi ve Ümit Karan ise ailelerini Dominik’e getirmeyi başaramadılar.

Survivor 2018 12 Mayıs Dominik’e Kimin Ailesi Gelecek?

Survivor 2018 büyük sürprizleri olan birleşme partisi 13 Mayıs akşamı yapılacak. Türküye’den Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak bu büyük organizasyondaki şarkı yarışmasında jüri koltuğunda oturacak. Bu partide bir kadın bir erkek yarışmacının ailesi de orada olacak.

Kadınlarda finale kalan Yağmur ve Damla’dan ben Damla’nın kazanacağını, erkeklerden Adem ve Hilmicem arasındaki yarışmadan Hilmicem’in galip gelerek sembol oyununun kazananı olacağını düşünüyorum.

Survivor 2018 69. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*