Survivor 2018 12 Mayıs Acun Medya ve Survivor Yarışmacıları Futbol Maçını Kim Kazandı?

Survivorda Acun Medya gönüllülere karşı Anlat bakalım ı 10-4 kazandılar. Futbol maçını da Acun Medya ekibi 13-8 kazandılar.

Survivor 2018 12 Mayıs akşamı birleşme partisi kapsamında Anlat Bakalım oyunu oynanacak. Bu oyunun galibi Burger King den bir menünün sahibi olacak. Ardından Acun Medya ve Survivor Ünlüler Gönüllüler karması bir futbol maçı yapacak. Acun ve ekibi bilindiği gibi fırsat futbol maçları yapıyorlar. Acun  futbol maçlarında her zaman iddalı olmuştur. Bakalım bu maçın galibi kim olacak?
Survivor 2018 12 Mayıs Bireysel Sembol Oyununu Kimler Kazandı?…TIKLAYINIZ…

 

Survivor 2018 birleşme haftası kapsamında çeşitli organizasyonlar olacak. Acun’unda aralarında yer aldığı ekip ile Bil Bakalım oyununu oynanacak. Sonrasında Acun Medya ve Survivor 2018 yarışmacıları arasında oynanacak Futbol maç olacak. Acun ve ekibi her ne kadar iddaalı olsa da Ünlüler ve Gönüllüler karması da bir o kadar iddaalı. Survivor karmasında Ümit Karani Adem ve Anıl futbolda iyi olan isimler. 12 Mayıs akşamı oynanacak futbol maçında Ümit Karan’da eski günlerini anımsatan goller izleyeceğiz. Bakalım bu güzel ve çekişmeli maçı kim kazanacak?

 

Futbol maçının ardından Acun Ilıcalı, Esat Yontunç, Oğulcan Engin, Doktor Metin Kuş, Şeyma Ilıcalı ve Alp Kırşan’dan oluşan Acun Medya ekibi ile Survivor 2018 tüm yarışmacıları arasında eğlenceli bir oyun olan bil bakalım oyunu oynanacak.Yarışmacılar bu günü bu oyunlarla tamamlayacak ve 13 Mayıs akşamına adım atacaklar. Büyük birleşme partisinde yarışmacılar 60 günün acısını çıkartacak adeta. Yarışmacıların midesi tıka basa yemek ile dolacak. Ardından klasik haline gelen şarkı yarışması olacak ve yarışmacılar geceyi oteldeki konforlu odalarında geçirecekler.

 

Yarışmacılar bu iki günün ardından Survivor şartlarına dönecekler ver birbirinden zorlu oyunlarda tekrar mücadelelerine devam edecekler. Bu iki günü prense ve prensesler gibi geçiren yarışmacılar 14 Mayıs günü tekrar bal kabağına dönüşecekler.

Survivor 2018 12 Mayıs Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*