Beni Bırakma 14 Mayıs 91 Bölüm Özeti Zeynep Kurtulacak mı?

Beni Bırakma 14 Mayısta yeni haftanın başında 91. bölüm ile ekranlarda olacak. Beni Bırakma 91. bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak sizlere setten gelen birkaç haberi aktarabiliriz. Özet yayınlandığında sayfamızda olacaktır. Zeynep’i hapiste zor günler beklemektedir. Koğuştakiler ona kafayı takmış durumdalar. Zeynep’in başına hapiste neler gelecektir?

 

Beni bırakma 91. Bölüm Özeti

Esin tam tutuklanmak üzereyken Bora’nın yardımı ile hastaneden kaçmayı başarmıştır. Bora ile anlaşma yapan Esin hapise girmekten şimdilik kurtulmuştur. Bora’nın buradaki çıkarı ise Zeynep’i kurtararak onun gözünde kahraman olmaktır. Ancak Zeynep’i hapiste ziyarete gelen Emre ona herşeyi en başından beri anlatmıştır. Zeynep’in gönlü biraz olsun ferahlamıştır Emre ile barışmasından sonra. Ancak bu sefer onu içerde büyük bir tehlike beklemektedir?

 

Emre ise elindeki delili polis arkadaşı Murat’a vermiştir. Murat Esin’in iyileşip hastaneden çıkmasından sonra onu tutuklamanın peşindeyken dediğim gibi Esin Bora’nın yardımı ile hastaneden kaçmıştır. Esin Ankara’nın bir gecekondu semtinde bir müddet kaçak hayatı yaşayacaktır. Ancak Emre Esin’i hapise attırmadan onun peşini bırakmayacaktır.

 

Emre Zeynep’i hapiste ziyarete gitmiş ve kendisine neden böyle davrandığını açıklamıştı. Zeynep ise duyduklarına inanamasa da mutluluğu da gözlerinden okunmaktaydı. Emre başından beri oynadığı kumarı kazanmış oldu. Zeynep ile birbirlerine tekrar aşklarını itiraf ettiler. Ancak Zeynep’i başı içerde büyük bir derde girecek. Hapiste aynı koğuşta kaldığı suçlular Zeynep’e kafayı takmışlardır ve onu şişlemek için harekete geçerler. Zeynep kendisine yapılan bu hareketi fark edip kurtulacak mıdır, yoksa Zeynep yaralanacak mıdır?

Tarık Sıla’nın söyleyipte inanmadığı herşeyi kendi kulaklarıyla duymuştur. Meltem’in bütün oyunlarını öğrenmiştir. Zaten daha öncesinde Meltem’in bütün yaptıklarını bilen ve onu terk eden Tarık bunun da numara olduğunu çoktan anlaması lazımdı. Kaldı ki Sıla’da kendisine bütün herşeyi anlatmasına rağmen. Tarık geçde olsa bütün olayları öğrenmiştir ve aile yemeğinde Meltem’in kötülüklerini bir bir anlatmıştır. Ancak Cengiz bir türlü bu gerçeklere inanmak istememektedir. Tarık’ta bunun üzerine ailesine resti çekerek Sıla’nın yanında yer alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*