Survivor Yemek Ödül Oyunu 10 Mayıs 2018 Ödül Ne Kim Kazandı? Survivor 2018 67. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 10 Mayıs akşamı ödülü kazanan takım Gönüllüler oldu. Skor Gönüllüler 10 Ünlüler 7 olarak tamamlandı.

Survivor 2018 10 Mayıs aksami oynanan oyunda ödül  rahat baraka ile taze sıkılmış meyve suyu ve sandviç oldu. Ayrıca kazanan takımın yarışmacıların annelerine küçük ev aletleri hediye edilecek. Bu oyun daha öncede oynanmıştı ancak orada çeken kişi sayısı 2 kişiydi. Geçmişte oynanan oyunun galibi ise Ünlüler olmuştu.

Survivor 2018 de birleşme öncesi son büyük yemek ödülü 10 Mayıs akşamı oynanacak. Takımlar birleşme partisi çekimlerini tamamlasa da bu bölümler henüz Türkiye’de yayınlanmadı. Yarışmacılar 10 Mayıs akşamı büyük bir yemek ödülü ile daha buluşacaklar. Birleşme partisinden sonra yarışmacıları daha büyük yemek ödüllerinin yanı sıra seyehatinde olduğu ödüller bekliyor.

 

Survivor 2018 de ödül oyununun kazanan takımını sizlere buradan duyuracağız. Ünlüler takımında işler yolunda gitmiyor. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında adaya veda eden isim Elif olmuştu. Elif’in veda ettiği konseyde aday olan Turabi takım arkadaşlarına isyan ederek takımdan ayrıldığını dile getirmişti. Turabi artık takım ile tüm bağlarını kopardı. Bu durum oyunlarda ve eşleşmelerde sıkıntı olsa da Turabi bu ayrılma kararından sonra çıktığı 5 oyunun 5’ini de almayı başarmıştı.

Ünlüler takımında kızlarda Sema ve Merve’nin kalması oyunlara daha fazla çıkmalarına sebep oluyor. Sema’nın elindeki sakatlık arttı ve eli tamamen alçıya alındı. Sema oyunlarda acı çekerek yarışsa da bazı yarışlarda artık yarışamayacaktır. Bu durum Merve2nin üzerindeki sorumluluğu da artırdı. Ancak turabi’nin performansının artması Mereve ve Sema’dan kaçan sayıları biraz olsun telefi ediyor.Gönüllülerde moraller adeta tavan yapmış durumda. Son oynanan iletişim ödülünü alan Gönüllüler enerjide depoladılar. Takımda arkadaşlık ortamı çok kötü durumda değil. İçlerinde birbirlerinden çok haz etmeselerde bu durumu yarışmalara yansıtmıyorlar. Durum böyle olunca da iyi yarışıyorlar ve oyunları alıyorlar. Bakalım bu akşamki ödülünde sahibi olacaklar mı?

 

Survivor 2018 10 Mayıs Ödülü Ne?

Survivor 2018 10 mayıs ödülü fragmandan görüldüğü kadarı ile baya büyük hacimde bir ödül ve iki adet. Benim tahminime göre yarışmacılar bu hafta anneler günü olması sebebi ile annelerinin kendileri için seçtikleri yemeklerle buluşacaklar. Geçtiğimiz sezonlarda da böyle bir ödül yer almıştı. Tabi bu bir tahmin. Bakalım 10 Mayıs ödülü ne ve kim kazanacak?

Survivor 2018 67. Bölüm Fragmanı 10 Mayıs

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*