Beni Bırakma 11 Mayıs 90 Bölüm Özeti Tarık Resti Çeker

Beni Bırakma 90. bölümü ile haftanın finalinde 11 Mayısta ekranlarda olacak. Esin köşeye sıkışsa da kurtulmanın bir yolunu bulacak. Bora ile birlikte hastaneden kaçarak Emre’nin elindeki delillere ulaşmaya çalışacaklar. Beni Bırakma 90. Bölüm özeti haberimizde… Beni Bırakma fragmanı yayınlanmamıştır.

Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti

Esin’in, tutuklanma arifesindeyken birden ortadan kaybolması dengeleri değiştirmiştir. Bora, Zeynep’i hapisten çıkarmak için Emre’nin elinden Esin’i hapse gönderecek delilleri almak için harekete geçer. Bora Zeynep’i kurtararak hem Zeynep’in hemde Zeynep ‘in gözünde kahraman olma peşindedir. Emre ise arkasından dönen dolaplardan habersiz olarak Esin’i hapse tıktırmanın peşindedir. Emre ise Esin’i hapse göndermeye kararlıdır. Bu işlerin perde arkasında ki Bora’ya ulaşmayı başarır.

Emre’nin elinde Yeliz’in herşeyi Esin’e itiraf ettirdiği kamera görüntüleri vardır. Esin de bu görüntüleri almak istese de başarılı olmamıştı. Son çare olarak Bora’dan yarım isteyen Esin onu kandırmayı başaracak. Bora ve adamı Sadık Esin’i hastaneden sahte bir ambulans ile kaçıracaktır. Bora’nın Emre’nin elinden görüntüleri nasıl alacağı ise merak konusudur.Sıla Meltem’in yaptığı herşeyi öğrenmiş ve Meltem’in karşısına deliller ile çıkmıştı. Meltem ise bu delilleri onun elinden alarak yutarak yok etmişti. Sıla son zamanlarda akıllıca hareket etse de bu sefer çocuk gibi davranmış ve elindekileri Meltem’e kaptırdı.  Tarık, yemekte Suat’a yaptıklarını, Meltem’in oyununu itiraf eder fakat duyduklarına inanmayan tek kişi vardır; Cengiz. Meltem ise bu durumu fırsat bilir. Suat ve Meltem’in oyun üstüne oyunları baba-oğulun arasına girecektir. Tarık’ın tepkisi ise cesurca olacak, Tarık Sıla’nın yanında yer alacaktır

Tarık kendisine inanmayan ailesine özellikle babasına resti çekecektir. Sıla ise Meltem’in oyununun  ortaya çıkmasına rağmen mutlu değildir. Çünkü en başından beri bildiği Meltem’im oyununu Tarık’a söylediğinde sevdiği adam ona inanmamıştı. Tarık ise kendisine değil de Meltem’e inanan babasına karşı Sıla’nın yanında olacaktır. Tarık kesin olmamakla birlikte evden ve işten ayrılabilir bu süreç sonunda. Bakalım Tarık ve Sıla kendisine nasıl bir yol çizecektir?
BENİ BIRAKMA 14 MAYIS 91. BÖLÜM ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*