Sen Anlat Karadeniz 17.Bölüm Özeti 16 Mayıs Fragmanı

16.Bölümüyle ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz de bu akşam Yiğit i kurtarabilmek için hayatlarını birleştiren Nefes ve Tahir in asıl savaşı şimdi başlamıştı. Vedat ın cehenneminde direnebilmek için kendisine bir masal dünyası yaratan Nefes şimdi ise Tahir ile kendisine bir sevda türküsü yaratmaya başlamıştır. Vedat ise Tahir ile Nefes in evliliğini asla hazmedememişti.bunun için elinden geleni yapacaktır.

 

Bakalım gelecek hafta neler olacak. Tahir ve Nefes gerçek evlilik hayatı yaşayacak mı? Mercan ölecek mi? Vedat Tahir in hangi sırrını biliyor? İşte bu soruların cevabı haberimizde.

 

Sen Anlat Karadeniz  17.Bölümde Neler Olacak ? 

Sen Anlat Karadeniz de sular yine durulmayacak. İşte bu sefer herşey tam anlamıyla karışacak. Nefes ve Tahir in evlenmesini hazmedemeyen Vedat bakalım kahramanlarımızı serbest bırakmayacak. Onların üstünde bir gölge gibi anbean duracaktır. Vedat geçtiğimiz bölümde Eyşan a Tahir i Cemil e öldürteceğini söyledi. Fakat vedat ın kafasında çok daha değişik planlar vardır. Vedat kendi hırsı için Mercan ı hatta dağdeviren ailesinin tamamını harcayacaktır. Fakat Mercan ölmeyecektir.

Vedat ise Tahir i kendisi öldürmeyecek bir başkaının öldürmesi için türlü türlü planlar yapacaktır. nitekim bu girişiminde başarılıda olacaktır. Tahir ölmeyecek fakat Dağdevirenlerin veya vedat ın bulduğu bir başka adamın yine başı yanacaktır. Tahir ise her daim temkinlidir. Nefes ile evlenmiştir ve tüm köyü arkasına almıştır.Bundan sonrada göğsünü gere gere meydanlarda dolaşacaktır . Ve onu tüm kötülüklerden koruyacaktır.

Diğer yandan Nefes Yiğit i almak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Tahir ile Yiğit için evlendiğini söyleyen Nefes işlerin hiçte öyle olmadığını ilerki bölümlerde izleyiciye gösterecektir. Tahir ve Nefes evli olmalarının verdiği rahatlıkla gün geçtikçe birbirlerine daha da yakınlaşacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm Fragmanı 

Sen anlat karadeniz 17.Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*