Beni Bırakma 10 Mayıs 89 Bölüm Özeti Tarık Meltem’e Oyun Oynar

Beni Bırakma da Esin’in Emre ile anlaşarak Zeynep’e attığı iftiradan vazgeçmekten başka çaresi kalmamıştır. Ancak kendisini de kurtarmak için Bora dan yardım isteyecektir. Bakalım Esin yine ne oyun oynayacak?

Beni Bırakma 89. Bölüm Özeti

Esin yolun sonuna gelmiş onu hapse girmekten kimse kurtaramayacaktır. Emre’nin  Yeliz’i bulup olan biteni itiraf ettirmesinden sonra Esin’e karşı bu itirafı koz olarak kullanmıştır. Esin’in ise Emre ile anlaşmaktan başka çaresi kalmamıştır. Esin ise son çare Bora’dan kendisini kurtarması karşılığında; şikayetinden vazgeçip, Zeynep’i dışarı çıkarmayı teklif eder. Bora’nın bu durum karşısında Esin’e ne cevap vereceği meçhuldür.

 

Öte yandan Emre ve Zeynep kavuşmuş, eskisinde de daha tutkulu bir şekilde aşklarına devam ederler. Zeynep en azından Emre’ye kavuşmanın etkisiyle hapiste bir nebze de olsa mutlu olmuştur. Fakat kendisine adım adım gelen felaketten habersizdir.

Sıla Mehmet’in yardımı ile hastaneden sahte raporları eline geçirmiş ve Tarık’ın kapısına dayanmıştır. Tarık’ın ise Sıla’ya inanmamıştır. Ancak Tarık Tarık bulduğu bir ipucu sayesinde Meltem’den şüphelenmiştir. Tarık, Doktor Suat’tan Meltem’in intiharının sahte olduğunu öğrenmiştir. Tarık bunun üzerine Meltem’e hayatının dersini vermeye karar verir.

Tarık daha önce Meltem’in intiharının sahte olduğunu söyleyen Sıla’ya inanmadığı için vicdan azabı çeker. Çekmeli de!! Bunun bedelini ödetmek için, Meltem’e unutamayacağı bir oyun kurmaya karar verir. Tarık muhtemelen Meltem’e hastaymış gibi davranmaya karar verecek ve onun rahat olmasını sağlayacak. Hiçbir şeyden haberi olmayan Meltem tam Tarık’ı elde ettiğini düşündüğü sırada Tarık’tan hayatının sillesini yiyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*