Survivor 2017 8 Mayıs İletişim Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 66. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 8 Mayıs akşamı oynanan iletişim ödülünü Gönüllüler kazandı. Oyun bir Ünlülere bir Gönüllülere gitti ancak son anda atağa kalkan Gönüllüler oyunu 10-9 kazandılar. Anneleri ile konuşan Gönüllüler takımında duygu dolu anlar yaşandı.

Survivor 2018 de takımlar 8 Mayıs akşamı anneleri ile konuşabilmek için mücadele edecekler. Takımlar bir yandan birleşme partisine hazırlanırken diğer yandan da sevdiklerine özlemleri giderek artıyor. O yüzen 8 Mayıs akşamı oynanacak oyunun önemi büyük önem kazanıyor. Kazanan takımın yarışmacıları annelerini arayacak ve onların anneler gününü kutlayacak.

 

Survivor 2018 de 8 mayıs akşamı oyun öncesi seromonide duygu dolu anlar yaşanacak. Bütün yarışmacılar ödülün anneleri ile konuşmak olduğunu öğrenince gözyaşlarına hakim olamayacaklar. Sert ve duygularını belli etmeyen bir yapıya sahip olan Turabi bile gözyaşlarını tutamayacak. Tabi Turabi’nin bu duygusallığının da bana göre takım ile olan sıkıntısının da etkisi var. Turabi adada artık tamamen kendisini soyutladı ve kimse ile konuşmuyor.

Survivor da 8 mayıs akşamı birde bireysel sembol oyunu oynanacak. Artık birleşme haftasına gelindiği için kazanan yarışmacıların belli olma vakti de geldi. Çünkü hafta sonu birleşme partisi var ve kazanan 1 erkek ve 1 kadın yarışmacının ailesi de birleşmedeki yerini alacak. Türküye ile Dominik arasındaki mesafeyi düşündüğümüzde kazananın biran önce belli olması lazım ki aileleri yola çıkarak birleşme partisine yetişsin. Bakalım kimin ailesi bu güzel akşamda çocuğunu yalnız bırakmayacak?

 

Survivor 2018 de birleşme öncesi son veda eden isim Ünlülerden Elif olmuştu. Ünlüler için geçtiğimiz hafta sonu kaybedilen sadece iki dokunulmazlık oyunu olmadı. Zira Ünlüler bu süreçte bana göre takımlarını da kaybettiler. Kaybedilen 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında tüm yarışmacıların Turabi’nin adını yazması sonucu gelinen süreçte Turabi takımdan ayrıldığını ve artık bireysel olarak yoluna devam edeceğini söyledi. Takım arkadaşları bu duruma tepki gösterseler de Turabi geri adım atacağa benzemiyor. Bakalım Ünlüler bu süreçten nasıl çıkacaklar.

 

Survivor 2018 8 Mayıs İletişim oyununun ve bireysel sembol oyununun kazananlarını an be an sitemizden takip edebilirsiniz.

Survivor 2018 8 Mayıs Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*