Beni Bırakma 9 Mayıs 88 Bölüm Özeti Zeynep Hapisten Çıkar

Beni Bırakma 88. bölüm özeti yayınlandı. Beni Bırakma’da heyecanlı bir hafta daha geçiyor. Öyle ki Esin bıçaklandı, Zeynep hapse atıldı ve Meltem Tarık’ı kullanarak onunla birlikte olmuş gibi oyun oynamaya devam etti. Bakalım çiftlerimiz Emre ve Zeynep ile Tarık ve Sıla arasındaki olaylar durulacak mı?

 

Beni Bırakma 9 Mayıs Özeti

Meltem Tarık’ı kendisine aşık edemeyeceğini kesin olarak anladı ve ona büyük bir oyun hazırladı. Sayarların evinden ayrılan Meltem kendi evine gitti ve Tarık’ı da buraya getirmeyi başardı. Meltem Tarık ile beraber otururken içeceğine ilaç koyarak onun kendisinden geçmesini sağladı. İşte tam bu noktada kirli planını devreye soktu ve Tarık ile birlikte uyanarak sanki beraber oldukları izlenimi verdi. Diğer taraftan kendisini arayan Sıla ona ulaşamadı ve delilleri ona gösteremedi. Meltem de Sıla’nın elindeki delilleri öğrendi.

Meltem, Sıla’nın elindeki delilleri yok edip Sıla’ya hiçbir koz bırakmaz. Meltem, Tarık’a ve ailesine kendini mağdur göstermeye devam eder. Sıla ise sadece rezil olduğuyla kalır ve Meltem’e iftira atmakla suçlanır. Tarık’ın kendisine inanmaması, Sıla’yı hayal kırıklığına uğratır. Fakat Tarık, eline geçen bir ipucunun sayesinde Meltem’in oyununu yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak Tarık bunu yinede Meltem’e konduramaz ve bu ip ucunun peşinden gitmez. Sıla’yı asıl üzen ise Meltem ve Tarık’ın birlikte geçirdikleri geceyi öğrenmesi olacaktır.

Esin Hülya’ya daha fazla acı çektirmek için kendisini bıçaklayan kişinin Zeynep olduğunu söylemiştir polislere. Artık Esin iyice çizmeyi aşmıştır. Emre’nin kurduğu planla Yeliz; Esin’e tüm yaptıklarını itiraf ettirir. Emre artık kazanan taraftadır ve Esin, Zeynep’e yaptıklarının bedelini artık adalet terazisinde ödeyecektir. Zeynep ise Yeliz’in bu itirafından sonra hapisten çıkacaktır. Emre ile Zeynep arasındaki engeller artık kalkmış olsa da, Zeynep, kendisinin masumiyeti için ona bilerek kötü davranmak zorunda kalan Emre’yi, affedecek midir?

Emre bu işe başlarken Zeynep’in kendisini affetmemesinden kortmuştu zaten. Tüm bunları göze alarak ona kötü davranmaya devam etmişti. Korktuğu ise başına geldi. Zeynep Emre’nin kendisine yaptıkları ilk başta kabul etmese de sonrasında Emre’ye olan aşkından dolayı onu affedecektir. Zeynep hapisten çıkınca muhtemelen Esin ve Vedat’ta boşanacaktır.

 

2 yorum

  1. size nasıl ulaşabilirim acaba, ben zaten haberi aldığım tüm sitelerin linklerini paylaşıyorum ayrıca sizin mesajınız spama düştüğü için kusura bakmayın lütfen. gerekirse bir daha paylaşmam bana lütfen dönüş yaparmısınız teşekkürler Keni Kanalı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*