Survivor Yemek Ödül Oyunu 7 Mayıs 2018 Ödül Ne Kim Kazandı? Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı?

Survivor 2018 de Birleşme partisine gelecek ve jüri koltuğunda oturacak isim Aleyna Tilki olacak. Diğer Jüri üyesi ise 3 adamdan İbrahim Büyükak olacak. Birleşme partisinde Acun Medya ile yapılacak futbol maçından sonra yine Acun Medya ve Survivor 2018 yarışmacıları arasında bil bakalım oyunu oynanacak.

Survivor 2018 7 Mayıs akşamının ödülü belli oldu. 7 Mayıs yemek ödülü bulgur pilavı ve köfte oldu. Bu oyunu 10-4 lük skorla alan takım Ünlüler oldu.
Survivor 2018 7 Mayıs akşamı oynanan oyun büyük bir çekişmeye sahne oldu. Ünlüler ve Gönüllüler arasında giden oyunda fark hiç iki sayıya çıkmadı. 9-9 olan son oyun sonrasında bayrak yarışına kalan oyunu Gönüllüler 10-9 olarak aldı. Konforlu adayı ve rahat yataklarını korumayı başardılar. 

Survivor 2018 de 7 Mayıs akşamı bir yemek ödül oyunu oynanacak. Gönüllüler takımı birleşme partisi moduna girmiş durumdalar ancak aynı şeyi Ünlüler takımı için söylemek zor. Ünlüler takımı ödül oyunundan sonra Elif, Merve veya Turabi’den birini yolcu edecekler. Birleşmeden önceki son oyun olacak yemek ödülünün ne olduğunu ve kimin kazandığını sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Survivor 2018 de birleşme partisi için çeşitli organizasyonlar düzenlenecek. İlk olarak Acun Medya ekibi ile Survivor 2018 yarışmacıları arasında bir futbol maçı yapılacak. Ünlüler ve Gönüllüler burada aynı takımda mücadele edecekler. Ayrıca geçen sezonda olduğu gibi birde şarkı yarışması yapılacak. Geçen seneden Sema ve Adem’in seslerinin güzel olduğunu biliyoruz. Bakalım bu sene bu ikiliye bir rakip çıkabilecek mi? ancak bu kişi kesinlikle Nagihan olmayacaktır:D

Ünlüler takımında 6 Mayıs akşamı yapılan ada konseyinde tüm yarışmacıların Turabi’nin ismini yazması  sonucunda Turabi adeta bağımsızlığını ilan etti ve kendisini takımdan soyutladı. Takım arkadaşlarına artık siz benim arkadaşımda dostum da değilsiniz diyen Turabi bu saatten sonra tek başına olacağını söyledi. Turabi yarışmalar öncesi takımın yanında yer almadı ve yarışmada yarışmayacağını söyledi. Turabi ilerleyen günlerde takıma tekrar katılacak mı bakalım?

Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi?

Survivor 2018 de bu hafta eleme adayları Merve, elif ve Turabi olmuştu. Yapılan 2. oylamada Ünlülerden 7 kişiden 6 sı Turabi’yi yazmış ve bu Turabi için büyük bir yıkım olmuştu. ancak Turabi’nin elenmeyeceği kesin. Merve Aydın’ında ben her türlü Elif’ten fazla oy aldığı kanısındayım. Bu sebeple Survivor 2017 7 Mayısta Elif Şadoğlu birleşme partisini göremeden adaya veda eden isim olacaktır.

Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*