Çukur Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Çukur 34. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv de yayınlanan ve pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur için Final tarihi geldi çattı. Haftalık dizilerin tümünde olduğu gibi Çukur’da Haziran ayının ortasında ekranlara ara vermeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamada kesin final tarihi 33. bölüm ile 11 Haziran 2018 olarak açıklandı. Peki yeni sezon ne zaman başlayacak?

 

Dizinin ilk başladığı sıralarda tek sezonluk olduğu söylenmişti. Arkasından gelen yüksek reytingler sonrasında yeni sezon içinde devam kararı alınmıştı. Ay Yapım dizileri son dönemde sezonluk olarak planlıyor. Ufak Tefek Cinayetler ve Çukur’u da tek sezonluk planlamıştı ama gelen tepkiler iyi olunca her iki dizi içinde kanallarla anlaşıldı ve yeni sezon için devam kararı alındı.

Çukur Yeni Sezon 34. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur 33. bölümü ile 11 Haziran günü ekranlara ara verecek. Ancak çekimler diziden en az iki hafta öncesinden gittiği için oyuncular 2 hafta öncesinde tatillerine başlayacak. Dizinin yeni sezon tanıtımı muhtemelen Ağustos ayında ekranlarda olmaya başlayacaktır. Çukur 2. Sezon 34. Bölüm ise Eylül ayında ekranlardaki yerini alacaktır. Peki yeni sezonda seyirciyi neler bekliyor?

Çukur 2. Sezon 34. Bölümde Neler Olacak?

Çukur yayınlandığı günden beri üst sıralarda yer almayı başaran bir yapım oldu. Son dönemlerde reytingleri düşen dizinin bu durumu bölümlerdeki aksiyon sahnelerinin azlığı olarak değerlendirildi. Yukarıda sizlere açıkladığım gibi Çukur tek sezonluk olarak planlanmıştı. Durum böyle olunca da senaryo konusunda sıkıntı yaşandı. Ancak reytinglerde iyi sonuçlar elde edilince dizi gelecek sezon içinde yayınlanma kararı alındı.

Çukur’un yeni sezonun ilk bölümü şimdiden kestirmek oldukça güç. Zira ilk önce sezon finalini beklememiz lazım. Sezon finalindeki gelişmelere göre dizinin yeni sezon konusu da netlik kazanacaktır. Bakalım İçerde dizisinde olduğu gibi düşman kardeşler barışıp mutlu olabilecekler mi? Yoksa aralarındaki yara ve husümet iyice derinleşecek mi?

Çukur 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Çukur 34. bölüm Fragmanı

Çukur Yeni Sezon tanıtım fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ağustos sonu Eylül başı gibi yayınlanması beklenmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*