Çukur 14 Mayıs Fragmanı 29. Bölüm Özeti Cemil Ölecek mi?

Çukurda 14 Nisan akşamı 29. bölüm heyecanı yaşanacak. Dizinin final yapmasına az bir süre kala işler iyice karışmış durumda. Yamaç artık Vartolu’ya müsamaha göstermeyecek. Selim Cemil’i öldürecek ve Cemil karakterini canlandıran Tolga Sala rol gereği ölerek yeni sezonda olmayacak. Peki Çukur 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 29. bölümde neler olacak?

 

Çukur 28. Bölümde Neler Oldu?

İdris Koçovalı’yı karşısına alan Vartolu’nun Sena’ya yardım etmesi Yamaç’ı da onun baş düşmanlarından biri haline getirir. Öfkeden gözü hiçbir şeyi görmeyen Yamaç, Sena ve Vartolu’dan hesap sorar. Bu yüzleşme büyük gelişmelerin de başlangıcı olur. Saadet’in evlenmemesi için her şeyi yapan Vartolu’nun hayati hatası Saadet’i ondan daha da uzaklaştırır. Düğün günü gelip çattığında ise beklenmedik bir olay tüm dengeleri alt üst eder ve mahallenin sakinlerinden biri Çukur’a veda etmek zorunda kalır.

Çukur Haldun Dormen Hangi Rolde Yer Alacak? Çukur Şanar Karakteri Kimdir (Haldun Dormen)

Düğün hazırlıklarının devam ettiği Çukur’da İdris, adeta Vartolu’ya gövde gösterisi yaptı. Vartolu’nun, “Oğlun diyor ya hani bir ince bağ var diye. Sizinle değil belki de bu hayatla aramdaki tek bağ o benim. O bağ benim çocukluğum. Şimdi sen o bağı koparırsan, ben insanlıktan çıkarım!” sözleriyle İdris’i uyardığı anlar dikkat çekti. Vartolu ve Yamaç’ın büyük bir kavgaya tutuştuğu anlar büyük bir heyecan yaşattı seyircilere.

Çukur 29. Bölüm Özeti 14 Mayıs

Çukur 29. bölümde işler iyice karışacak. Saadet’in evlenmemesi için elinden geleni yapan Vartolu Cemil’i öldürecektir. Saadet ile birlikte olmasını zora sokan Vartolu artık Yamaç ile de kesin olarak düşman olmuştur. Her ikisi de babalarından tokat yemişlerdir. Bakalım İdris Koçova’lının oğulları bu tokat ile kendine gelecek midir?

Çukur 29. bölüm özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Çukur 29. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*