Beni Bırakma 8 Mayıs 87 Bölüm Özeti Meltem Sıla’ya Engel Olur

Beni Bırakma 87. Bölümü ile 8 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Esin’in vurulması ile başlayan süreç Zeynep’in hapse girmesi ile sonuçlanmıştı. Esin ise son bir müdahale ile kurtulmuştu. Hülya Zeynep’i kurtarmak için polise gittiğinde şok bir gerçekle karşılaşmıştı. Bakalım Zeynep hapiste daha kalacak mı?

Beni Bırakma 87. bölüm Özeti

Sıla Meltem’in doktor ile konuşmasına şahit olmuş ve Meltem’in sinsi oyununu öğrenmişti. Bunu Tarık’a söylediğinde ise beklemediği bir tepki almış ve Tarık ona inanmamıştı. Sıla işe kendi işini kendisi yapmış, Meltem’in raporlarına ulaşmayı başarmıştı. Meltem; Sıla’nın raporları ele geçirdiğini duyar. Meltem’in foyasının çıkmasına çok az kalmıştır. Sıla tüm Sayar ailesine gerçekleri kanıtlayacağı sırada Meltem paçasını kurtarmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Esin kendisini bıçaklayan Hülya’dan intikamını Zeynep’i hapse göndererek alır. Hülya, kızını kurtarmak için Esin’e yalvarıp, kendisi hapse girmek istese de çabaları nafiledir. Esin Hülya’yı süründürmeye yemin etmiştir adeta. Hülya’nın kızı için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını bilen Esin Zeynep’i hapse göndererek Hülya’dan bir takım istekte bulunabilir. Bu istek Vedat’tan ayrılması ve bir daha asla görüşmemesi olabilir?

Hülya öte yandan Zeynep’i kurtarmak için harekete geçer ve kendini büyük bir ateşe atar. Emre ise bugüne kadar Zeynep’e onun masumiyetini ispatlamak için kötü davrandığını söylemek ister ama Zeynep Emre’yi dinlemez bile. Emre son çare, Esin’e karşı en büyük kozu olan Yeliz’i kullanmaya karar verir. Emre Esin’e çok büyük bir hamle yapmak için planına başlar.

Emre ve Zeynep aşkı adeta kısır bir döngüye dönmüştür. Olaylardan biri bitmeden diğeri başlamaktadır adeta. Emre Zeynep’i kaybetmek pahasına da olsa onun masumiyetini ispatlamak için uğraşırken bir anda Zeynep hapse girmiştir. Ancak Emre2nin güvendiği kozu Yeliz elindedir. Polis arkadaşının verdiği taktiklerle Yeliz’in ağzından gerçekleri öğrenerek bunu bir kayda almak isteyecek. Böylelikle Emre’nin de Esin’e karşı bir koz olacak ve Zeynep’i hapisten çıkarmak için Esin ile pazarlık yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*